Foto Galeri

Kapen ‘mat’, Dafina dhe Ledri kalojnë mbrëmjen bashkë (foto)

               Publikuar në : 13:36 - 12/06/19 M. S

Ndonëse u bë një kohë e gjatë që janë ndarë, Dafina Zeqiri sillet në fokus kur përmendet emri i reperit Ledri Vula. Ata ishin një ndër çiftet e preferuar të show-bizzit dhe ndarja e tyre bëri bujë në media. Megjithatë prej vitesh dyshja ka vazhduar jetën, dhe janë përfolur për lidhje të tjera.

Ndonëse Ledri thuhet se është në një lidhje me një vajzë që quhet Sara, fansat ende shpresojnë për një pajtim mes tij dhe Dafinës.

Ndonëse ende nuk ka një informacion se si shkon marrëdhënia e tyre, të dy kanë zbuluar një detaj interesant, ku duket se mbrëmjen e kanë kaluar bashkë.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT