E shtunë, 31 Tetor, 2020
11 C
Tirana

Etiketa

Eni Vasili

“Të njoh nga Forumi Rinor i PD”, Eni Vasili debat me Murrizin: A je mirë?

Përplasje të forta mes të ftuarve janë shkaktuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Open”, ku shpeshherë deputeti Myslim Murrizi ka ngritur zërin dhe ka...

Gazetarja e revoltuar me kolegen e saj: Eni Vasili na la jashtë emisionit për Edi Ramën

Gazetarja Fatjona Mejdini, me anë të një statusi në Facebook, ka shfaqur revoltën e hapur ndaj emisionit 'Open' në Top Channel, dhe moderatores Eni...

Sondazhi në Kosovë/ Albin Kurti shpallet ‘Politikani i Vitit’

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është shpallur politikani i vitit në Kosovë. Sipas sondazhit të përvitshëm të gazetës “Koha Jonë”, rreth 97 mijë votues...

“I bëni propagandë Ramës”/ Kryemadhi debaton ashpër me moderatoren

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka akuzuar moderatoren Eni Vasili, duke u shprehur se ajo bën propagandën e kryeministrit Rama. E ftuar në emisionin e...

“O Zot, sa njeri i paedukatë”, Eni Vasili nuk ia kursen Spartak Ngjelës

Avokati i njohur Spartak Ngjela është përfshirë mbrëmjen e djeshme në një debat me moderatoren e emisionit “Open”, Eni Vasili. Teksa Ngjela diskutonte lidhur me...

Rama shpërblen Eni Vasilin, do shokoheni sa do paguhet nga ky post

Pak ditë më parë u përfol për një post të rëndësishëm që kryeminsitri Rama ia ka dhënë moderatores tashmë të dashur për publikun shqiptar,...

“S’ka shanse të takohet Rama me Bashën”, Duka vë bast me Eni Vasilin

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, është shprehur i bindur se nuk ekziston asnjë mundësi që kreu demokrat Basha dhe kryeministri Rama, të...

Lefter Maliqi përplaset ashpër me Eni Vasilin: Ta gëzosh detyrën e re që të ka dhënë Rama

“Unë do jap dorëheqjen nëse në 30 qershor do të zhvillohen zgjedhje”. Kjo ishte deklarata e bujshme e shprehur publikisht para 30 qershorit nga...

Eni Vasili për vrap nga Liqeni, larg imazhit të kuruar

Eni Vasilin e shohim gjithmonë të kuruar në imazhin e saj. Ajo shfaqet në emisionin “Open” mjaft serioze dhe elegante. Ndryshe nga sa e kemi...

Eni Vasili nxjerr blof Xhisielën/ E kishin urdhëruar, ndaj nuk foli LIVE në emision

Fakte sa interesante dhe kontradiktore kanë dalë pas intervistave të dhëna nga Xhisiela Maloku. Ndonëse gjatë intervistës, Xhisiela mohoi gjithçka dhe tha se nuk...

Të fundit

Me Co*id-19, presidenti i klubit të Serisë A shtrohet në spital

Koronavirusi vazhdon të përhapet me shpejtësi në futbollin italian. Së fundmi ka rezultuar pozitiv edhe presidenti i Torinos, Urbano Kairo. Ai është shtruar në spitalin “San...

Covid-19, Belgjika vendos kufizime të reja

Belgjika do të vendosë rregulla më të rrepta të izolimit nga e hëna (2 nëntor), duke mbyllur bizneset jo-thelbësore dhe duke kufizuar vizitat në...

Tërmeti në Izmir, 17 të vdekur dhe mbi 700 të plagosur

Të paktën 17 persona humbën jetën dhe mbi 700 të tjerë u plagosën si pasojë e tërmetit 6,6 ballë që ka goditur ujërat e...

Do bëhet kryeministri i Shqipërisë? Meta tregon ambicien e tij

Nga reagimet e tij të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama, të shumtë janë ata që mendojnë se Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zë...

Meta: Jam lideri i Shqipërisë, Rama do ta çojë Shqipërinë në drejtim të paditur

Nga reagimet e tij të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama, të shumtë janë ata që mendojnë se Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zë...