E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

vetem

“Katër persona më kërcënuan në shtëpi”, flet tifozi që u godit me grusht nga Neymar: Dua vetëm…

Kritika të shumta kanë ardhur në drejtim të yllit të Paris SG, Neymar, pas një videoje të shpërndarë në rrjetet sociale ku braziliani godet...

EMRAT/ 61 kandidatët e PS për kryebashkiakë, vetëm 6 gra

Partia Socialiste është duke përmbyllur procesin e caktimit të 61 kandidatëve të saj për bashkitë. Kryesia e Partisë do të mblidhet përpara 13 majit...

“Isha vetëm, Rama dhe Thaçi më shumë presion se Vuçiç”, Haradinaj flet “pa dorashka”

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka treguar se si presidenti Hashim Thaçi, dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i kanë bërë presion...

Legjitimiteti i zgjedhjeve pa opozitën dhe rreziku i vetëm që i kanoset Edi Ramës!

Nga Altin Ketro/ Koalicioni opozitar prej disa partish, i drejtuar prej PD-së nga e djathta dhe LSI-së nga e majta, arritën një marrëveshje duke...

Goli më i shpejtë në historinë e Premier League, sulmuesit i duhen vetëm 7 sekonda (Video)

Sulmuesi i Southamptonit, Shane Long, ka shënuar golin më të shpejtë në histori të Premier League. Atij iu deshën vetëm shtatë sekonda që të...

Një imam, një kasap, një mekanik… a janë vetëm këta grabitësit e parave në Rinas?

9 prilli 2019. Ora 14.57. Në pistën e Aeroportit të vetëm të shqiptarëve u përsërit e njëjta ngjarje e gati dy viteve më parë...

Zgjedhjet e 30 qershorit/ Ish-ministri i LSI-së: Opozita ka vetëm një opsion për t’i penguar

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar për zgjedhjet e 30 qershorit, të cilat opozita paralajmëron se do t'i bojkotojë. Me anë të një...

Europol ngre alarmin për mafien shqiptare dhe jo vetëm: Po cenohet siguria në Evropë

Grupet më të dhunshme të krimit të organizuar përbëjnë kërcënimin më të madh për sigurinë evropiane, duke tejkaluar terrorizmin dhe migrimin, tha të martën...

Pritet vetëm zyrtarizimi, ja kush do të jetë trajneri i ri i kombëtares kuqezi

Duket se Edoardo Reja do të jetë trajneri i ardhshëm i kombëtares shqiptare. Është pikërisht tekniku 73-vjeçar i përzgjedhuri nga Federata Shqiptare e Futbollit...

“Mos u mërzit Rudina, se është vetëm fillimi. Merre me të qeshur”

Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi i ka dalë në mbrojtje deputetes Rudina Hajdari. Ai thotë se ajo ka tronditur me vendimin që ka marrë...

Të fundit

Shqiptari mbyt gruan e tij në Greqi, ja çfarë i tha policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi, ku bashkëshorti i ka marrë jetën gruas së tij. Krimi i rëndë...

Shira dhe reshje dëbore, temperatura në -2 gradë

Vranësira, shira dhe reshje dëbore mbizotërojë motin në vendin tonë duke filluar nga orët e para të ditës, ku më të konsiderueshme reshjet do...

Sigurimi i makinës nuk pritet të kushtojë më njëlloj për të gjithë

Çmimet që drejtuesit e mjeteve do të paguajnë për sigurimin e detyrueshëm të mjeteve do të diferencohen bazuar në faktorët që ndikojnë në rrezikun...

Omicron ‘godet’ kriptomonedhat, Bitcoin humbet 10 mijë dollarë në 24 orë

Çmimet e Bitcoin ranë ndjeshëm gjatë natës të së shtunës, duke rënë në nivelin më të ulët afër 43.000 dollarëve. Kriptovaluta më e spikatur...

Hoxha ka vdekur, por enverizmi është gjallë

Nga: Lorenc Vangjeli Një deputet socialist u dërgoi kolegëve të tij në parlament fotografinë e Enver Hoxhës. Të majtët u distancuan prej tij, kurse të...