E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

vetem

Tenton të grushtojë i vetëm të gjithë kundërshtarët, tifozi e pëson keq (Video)

Në rrjetet sociale janë publikuar pamje nga momenti kur një tifoz i Wolves e filloi një përleshje me tifozët e Watfordit pas ndeshjes gjysmëfinale...

Jeta në lagjen më të frikshme, vetëm pak kilometra larg qendrës

Vetëm pak kilometra larg qendrës së Lisbonës, ku numri i madh i turistëve bën që të përshpejtohet rinovimi urban, një lagje e vjetër, e...

“Donte vetëm Shqipërinë”, maqedonasit “qajnë” futbollistin shqiptar: I dhamë gjithçka

Shqiptarët e Maqedonisë kanë fituar terren kohët e fundit, teksa të shumtë kanë qenë futbollistët e talentuar që kanë veshur fanellën e ekipeve kombëtare...

Griezmann pranon të humbasë miliona euro, vetëm të luaj me… Messin

Antoine Griezmann duket se ka vendosur të largohet nga Atletico Madrid në fundin e këtij sezoni. Francezi është i gatshëm të heqë dorë nga...

Formacioni anti-Turqi, Panucci ka vetëm dy dilema, ja si do të rreshtohen kuqezinjtë

Shqipëria do të përballet në mbrëmje me Turqinë në “Loro Boriçi”, në Shkodër në ndeshjen e parë eliminatore të Europianit 2020. Trajneri Christian Panucci...

Mjaftojnë vetëm tre ditë, Zidane bën goditjen e parë në merkaton e Real Madrid

Vetëm tre ditë më parë Zinedinë Zidane zyrtarizoi rikthimin në pankinën e Real Madrid pas vetëm 7 muajsh që ishte larguar. Kaq ka mjaftuar...

“Qëllimi i opozitës nuk është vetëm të largojë Ramën”, Basha flet pas takimit me Danielsson

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha potasa takimit me Drejtorin e Përgjithshëm për Zgjerimin në Bashkimin Europian, Christian Danielsson deklaroi regjimi Edi Ramës ka mbaruar...

Rrëfehet ish-bashkëshortja e Andi Bushatit: Në atë kohë nuk dija të jetoja vetëm

Teksa na ndan vetëm një ditë nga 8 Marsi, dita ndërkombëtare e gruas, emisioni “Soiree” solli mbrëmë në ekran disa prej figurave femërore më...

“Basha e pranoi gabimin”, ish-ministri i Drejtësisë: Ka vetëm një zgjidhje

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar ngjarjet më të fundit në politikën shqiptare. Ai ka theksuar përmes një statusi në Facebook se nuk...

Veshi xhupin e Liverpool, Klopp-Ramës: Tashmë nuk do të jesh më kurrë vetëm

Edi Rama përfundon në lupën e Jurgen Klop, trajnerit gjerman të Liverpulit që po udhëheq kampionatin anglez dhe ka ngritur peshë tifozërinë e “The...

Të fundit

“22 vite burg për politikanin që zgjidhet me vota të vjedhura”

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar propozimin e PD-së për dënimin me burg për atë që zgjidhet me vota të vjedhura. Me anë...

Euro prek nivelin më të ulët që nga gushti 2019

Euro e nisi javën me rënie të mëtejshme ndaj lekut. Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë, monedha europiane u këmbye me...

S’ka më sekrete/ Ja kur do të mbahet Festivali i 60-të i Këngës në RTSH

Edicioni i 60-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të përfcillet LIVE për publikun shqiptar në mbrëmjet e 27,28 dhe 29...

Ekzekutimi i ish-deputetit, bashkëshortja nxjerr emrat dhe ndryshon dëshminë

Natalina Ujka, bashkëshortja e biznesmenit shkodran Pashko Ujka, ka treguar për grupin hetimor se personat me të cilët bashkëshorti i saj ka pasur konflikte...

Misteret e pazgjidhura të Luftës së Dytë Botërore

Ne të gjithë i duam misteret, dhe Lufta e Dytë Botërore siguroi shumë të tilla. Shkalla e madhe e luftimeve dhe e taktikave të tokës së djegur, solli...