E enjte, 22 Tetor, 2020
6 C
Tirana

Etiketa

trup

Çfarë ndodh me trupin e njeriut kur preket nga gripi dhe Covid në të njëjtën kohë?

Mjekët janë të shqetësuar për luftimin e dy viruseve në të njëjtën kohë, gripit dhe Covid që mund të prekin njëkohësisht një person. Nëse...

Gjendet trupi i pajetë i italianit në Kavajë, dyshimet e para

Së fundmi është gjendur trupi i pajetë i një shtetasi italian në Shqipëri. Raportohet se viktima u gjet në katin e gjashtë të një pallati...

Gjendet një trup i pajetë në Berat

Së fundmi është gjetur trupi i pajetë i një 74-vjeçari në lagjen Çlirim të Beratit. “Balkanweb” raporton se viktima ndodhej në katin e dytë të...

Mbanin trupin e pajetë në bagazh, shqiptarët kapen në portin e Barit

Së fundmi policia italiane ka gjetur në bagazhin e automjetit të dy shqiptarëve nga Kosova, trupin e pajetë të një të afërmi të tyre. Makina...

Nxirret nga rrënojat një trup i pajetë nga familja Cara

Vetëm pak minuta më parë është nxjerrë nga rrënojat një trup tjetër i pajetë. Bëhet fjalë për një nga personat e familjes Cara. Autoritetet janë vënë...

I mbështjellë me letër natriban, peshkarexha gjen 1 trup të pajetë në Durrës

Një trup i pajetë i mbështjellë me letër natriban është gjetur ditën e sotme në një largësi prej 6 miljesh nga bregdeti i Durrësit. Ishte...

Fansat bëhen merak: Çfarë po ndodh me trupin e Celine Dion?

Këngëtarja e hitit të famshëm “My heart will go on”, Celine Dion, së fundmi i ka merakosur fansat me pamjen e saj të re....

Shokët ngritën alarmin për zhdukjen e tij/ Gjendet trupi i pajetë i 31-vjeçarit

Ditën e djeshme shokët e një 31-vjeçari kanë ngritur alarmin për zhdukjen e mikut të tyre. Fatkeqësisht 31-vjeçari nga Skrapari Doland Molla është gjetur i...

Gjendet e ngordhur balena 7-vjeçare, ja çfarë iu gjet brenda në trup

Një balenë 7-vjeçare është gjetur e ngordhur në një plazh në Cefalu, Siçili. Ndërkohë, në stomakun e balenës janë gjetur sasi të mëdha të...

Çiljeta tregon ndërhyrjen e radhës në trup

Çiljeta Xhilaga ka kryer disa ndërhyrje, e për këtë ajo është treguar mjaft e hapur me fansat e saj. Pas ardhjes në jetë të djalit...

Të fundit

Mjeku shqiptar: Vaksina mund të dalë në fund të vitit të ardhshëm

Ende nuk ka një datë se kur mund të dalë një vaksinë, ndërsa shumë është aluduar në këtë drejtim. Mjeku Arban Domi që punon...

Talebanizmi kërkon një përgjigje shtetërore

Nga: Mero Baze Ambasadori i Kosovës në Francë, Qëndrim Gashi po përballet me një fushatë lincuese nga përfaqësues zyrtarë të klerit myslyman në Kosovë dhe...

“Një projekt i shumë ëndërruar”, Rama publikon pamjet nga aeroporti i Kukësit

Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale, pamjet nga aeroporti i Kukësit. Ai e ka nisur ditën me publikimin e pamjeve nga...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, mjeti del nga rruga

Një aksident me pasojë plagosjen e një gruaje ka ndodhur herët në mëngjes, në autostradën Tiranë-Durrës. Një makinë tip ‘Golf’ ka humbur kontrollin, dhe...

Nuk i braktis kurrë fati, njihuni me të përkëdhelurit e horoskopit për sot

Dashi Nëse keni vuajtur nga një sëmundje, thjesht të qenët pozitivë dhe të lumtur do të jetë mënyra më e mirë për të gjitha problemet...