E shtunë, 25 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

I mbështjellë me letër natriban, peshkarexha gjen 1 trup të pajetë në Durrës

Një trup i pajetë i mbështjellë me letër natriban është gjetur ditën e sotme në një largësi prej 6 miljesh nga bregdeti i Durrësit.

Ishte një anije peshkatarësh ajo që zbuloi trupin teksa ende nuk është bërë i ditur identiteti i viktimës pasi kufoma është e dekompozuar.

Nga informacionet e para mësohet se trupi i viktimës është hedhur në det pasi është vrarë. Trupi i gjetur nga peshkarexha “Emiliani”, është përcjellë drejt morgut të spitalit të Durrësit, ku edhe do t’i bëhet një akt-ekspertize për të zbardhur identitetin dhe shkaqet e vdekjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foto me Sorosin, Berisha i akuzon se projektuan ndarjen e Kosovës

Ish-kryeministri Berisha është revoltuar pas një fotoje të shpërndarë nga kryeministri Rama krahë George Soros. Rama zbuloi në rrjetet sociale se është takuar në...

Yuri Kim me porosi të qarta nga Uashingtoni, vulos fundin tragjik të Berishës

Dje, Gjykata e Apelit të Posaçëm Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit vendosi rihapjen e hetimeve për tragjedinë e "Gërdecit". Nga ana tjetër, ambasadorja...

Aksident në Kuçovë, shoferi shpëtohet katër orë pas bllokimit në kamion

Në Kuçovë ka ndodhur mrekullia, ku shoferi është shpëtuar katër orë pas bllokimit në kamion. Drejtuesi i kamionit me inicialet A. P.,  që mbeti...

Njihuni me këmbimin valutor, 25 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik dhe euros. Më poshtë do të gjeni...

E shtuna me diell dhe temperatura deri në 30 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...