E hënë, 27 Shtator, 2021
20.5 C
Tirana

Fansat bëhen merak: Çfarë po ndodh me trupin e Celine Dion?

Këngëtarja e hitit të famshëm “My heart will go on”, Celine Dion, së fundmi i ka merakosur fansat me pamjen e saj të re. Ylli i muzikës prej kohësh i kishte vënë synim vetes që të dobësohej, mirëpo tashmë më pamjen e re, shumë persona kanë hasur vështirësi në njohjen e këngëtares.

51-vjeçarja ka humbur peshë në mënyrë ekstreme, ndërkohë, vetë ajo ka deklaruar për “BBC” se humbja në peshë ka ardhur si pasojë e pasionit të saj të ri, baletit.
Fatmirësisht gjendja shëndetësore e Celine, pavarësisht se ka humbur shumë kilogramë, thuhet se është e kënaqshme. “Unë jam duke punuar shumë. Më pëlqen të lëviz dhe prandaj kam humbur shumë peshë”, ka sqaruar Celine për mbarë opinionin publik.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...