E mërkurë, 26 Janar, 2022
-6.5 C
Tirana

Shokët ngritën alarmin për zhdukjen e tij/ Gjendet trupi i pajetë i 31-vjeçarit

Ditën e djeshme shokët e një 31-vjeçari kanë ngritur alarmin për zhdukjen e mikut të tyre.

Fatkeqësisht 31-vjeçari nga Skrapari Doland Molla është gjetur i mbytur sot në plazhin e Durrësit, në zonën e Currilave, pak metra larg nga ku është parë për herë të fundit.

Ai u denoncua i humbur rreth orës 14:00 të ditës së diel dhe është gjetur mëngjesin e sotëm, rreth orës 05:00.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

FSHF regjistroi Veliajn/ Rama: I neveris përgjimet e bisedave!

Kryeministri Rama ka shuar heshtjen sa i takon një debati të fortë që ka ndodhur në orët e fundit pas publikimit të audio-përgjimit nga...

Në Turqi, qytetarët në radhë për të blerë bukë të lirë (VIDEO)

Pavarësisht motit me borë në Bursa, qytetarët krijuan radhë të gjata para kioskave të bukës BESAŞ për të blerë bukë të lirë. Qytetarët në rrethin...

Futet me thikë në dorë për të grabitur argjendarinë, pranga 35-vjeçarit

Blutë e Durrësit kanë arrestuar në flagrancë një 35-vjeçar, pasi ka tentuar të grabisë një argjendari në qytetin bregdetar. Në pranga ka rënë shtetasi...

Acari pushton vendin, nesër temperatura në -11 °C

Sot (e martë dt.25) dhe nesër (e mërkurë dt.26) ulja e ndjeshme e temperaturave dhe ngricat mund të krijojnë probleme të ndryshme dhe vështirësi...

Xhef Bezos synon të ndalë plakjen e njeriut

Nga: Daniel M. Davis Xhef Bezos ka nisur një mision për të mposhtur plakjen e njeriut. Ai sapo ka angazhuar shkencëtarin Hal Barron nga “GlaxoSmithKline”për...