E shtunë, 30 Maj, 2020
19 C
Tirana

Etiketa

Tritan Shehu

“E pabesueshme”, ish-ministri i Shëndetësisë çuditet nga njoftimi i Manastirliut

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu, ka shprehur habinë me Ministrinë e Shëndetësisë që lajmëroi se ndalohen “tubimet”, duke i vënë ato në një nivel...

Shifrat e luhatshme të koronavirusit/ Tritan Shehu: Ja pse s’duhet ti besoni asaj kurbe

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu, ka shumë pikëpyetje në lidhje me ecurinë e pandemisë në vendin tonë. Duke e demostruar me anë të një...

“Pamje shqetësuese”, ish-ministri publikon foton dhe ngre alarmin

Ish-ministri i Shëndetësisë dhe ish-deputeti i PD, Tritan Shehu, ka shpërndarë një foto ku tregon se si qytetarët e Tiranës kanë mbushur sot digën...

“Qeveria po improvizon”/ Ish-ministri: Vendet në Evropë po publikojnë planet e rihapjes

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu shprehet se teksa vendet tjera po bëjnë gati planet për daljen nga izolimi, qeveri shqiptare vazhdon me “improvizime”. Përmes një...

20 mijë teste nga BE për Shqipërinë/ Shehu: “Shuplakë” vendit për të rritur numrin e testimeve

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Kalo ka reaguar në lidhje me 20 mijë testet për koronavirus, të dhuruara nga BE për Shqipërinë. Përmes një postimi në...

Disa lënë spitalin, të tjerë shtrohen. Një tjetër mjek infektohet me koronavirus

Pas lajmit të gëzueshëm se mjeku Dhimitër Kraja la Spitalin infektiv, e po kështu edhe tre infermirë, ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu, zbulon se...

“Nuk po thonë të vërtetën”, Shehu flet për masat e qeverisë dhe tubimin e Metës

Nga Anxhela Ferra Teksa numri i të prekurve nga koronavirusi në Itali sa vjen edhe rritet, pjesa më e madhe e qytetarëve shqiptarë janë në...

Ish-deputeti ngre alarmin: Shqipëria nuk ka asnjë ‘karantinë’ për koronavirusin

Koronavirusi ka mbërritur në Itali, ku për pasojë kanë humbur jetën dy persona. Ministria e Shëndetësisë shqiptare është treguar e qetë, duke thënë se...

Teoritë konspirative janë “gjethe fiku”/ Shehu nxjerr prapaskenat 

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu, mjaft i shqetësuar për situatën nga koronavirusi, informon qytetarët se vendi ynë ende nuk ka një karantinë ndaj virusit...

“Të ndalim Jugosllavinë e Re”/Ish-deputeti: Kërkojnë të na kthejnë drejt Lindjes

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka marrë pjesë në përvjetorin e 29-të të themelimit të PDSH-së. Të cilën e cilësoi një forcë patriotike...

Të fundit

Historia rrënqethëse/ Prindërit i braktisën, me zemër të thyer dy jetimët luten për ndihme

Ky është Arbjani dhe kjo është Albjona. Janë 13 dhe 11 vjeç, të sjellshëm, të zgjuar por shpirtin e kanë të vrarë. Babai i...

FOTOT/ Basha s’do t’ia dijë për gjobat, mbledh qindra qytetarë në kohë pandemie

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, nuk ka të ndalur me takimet me qytetarët, ndërsa dëgjon hallet e tyre. Ai vijon takimet e tij me...

“Të rrezikosh jetën e njerëzve, për të luajtur një pllakë gramafoni”, Rama shpërthen ndaj Bashës

Jo vetëm ministrja Manastirliu, por edhe kryeministri Rama kanë ndarë të njëjtin shqetësim lidhur me tubimin e kreut demokrat Basha në Durrës. Pa u...

“Numrat mund të rriten përtej parashikimeve”, Manastirliu jep paralajmërimin e frikshëm

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka reaguar e shqetësuar pas bërjes publike nga ana e kreut të PD-së, Lulzim Basha, të disa fotove nga...

Ambasada Amerikane prezanton projektin për Shqipërinë, Manjani nxjerr prapaskenat

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka hedhur thumbin e radhës, pas publikimit nga Ambasada Amerikane në Tiranë të disa pamjeve për të ngritur sallën...
WhatsApp KONTAKTO TT