E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

special

Virusi/ Kina: Do të ndërtojmë një spital special për gjashtë ditë

Në Kinë është përhapur një virus misterioz së fundmi i cili ka marrë edhe jetë njerëzish. Autoritetet në Kinë kanë bërë me dije se do...

Emisari special i Presidentit Trump anulon vizitën në Kosovë

Mediat kosovare bëjnë me dije se emisari special i Presidentit Trump për bisedimet Kosovë -Serbi ka anuluar vizitën e tij në Prishtinë. Sipas Gazeta Express,...

Përfaqësuesi special i SHBA-së, gati për vizitën e parë në Kosovë

Zëvendës Ndihmësi i Sekretarit të Shtetit, Matthew Palmer, i cili është emëruar edhe Përfaqësues Special i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, do të vizitojë Republikën...

Festimi special i Rashford bën kuriozë tifozët: Pse me shqiponjën e Shqipërisë?

Mançester Junajtid triumfoi me rezultatin 4-0 kundër Çelsit, në ndeshjen e parë në Premier Ligë këtë sezon për të dyja skuadrat. Ishte Markus Rashford,...

Vajza feston 1-vjetorin, modelja shqiptare bën urimin special

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka bërë me dije se vajza e saj e vogël feston...

Foto nga festa luksoze e ditëlindjes së Andrrës, Sinan Hoxha i bën urimin special

Andrra Destani ka festuar dje ditëlindjen. Gruaja e këngëtarit Sinan Hoxha ka festuar me familjarë e miqtë në një festë luksoze. Përmes Instagramit ajo...

Video prekëse/ Tifozi special i bën surprizë Granit Xhakës në “Emirates”

Një vizitor special ka qenë prezent në “Emirates” ku ka takuar Granit Xhakën. Shqiptari i kombëtares së Zvicrës ka një marrëdhënie speciale me djaloshin...

Urimi special i Zvicrës për Shaqirin ‘çmend’ serbët, i kujton golin… (Video)

Xherdan Shaqiri feston ditën e sotme ditëlindjen e tij të 27 dhe urimet nga klube të mëdha e futbollistë të mëdhenj nuk kanë munguar....

Ka skuadër zemre Juventusin, Edi Rama i ftuari special i Agnellit (Video)

Juventusi ka mposhtur Lazion me rezultatin 2-0 në ndeshjen e dytë të kampionatit dhe të parën të luajtur në “Allianz Stadium”. Në stadium për...

Ronaldo prezantohet tek Juventus, e dashura i bën urimin special

Sot në Itali ishte dita e Cristiano Ronaldos. Ylli portugez është prezantuar tek skuadra e re, Juventusi, pas 9-vitesh mjaft të suksesshme në Madrid....

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...