E enjte, 21 Tetor, 2021
16.5 C
Tirana

Etiketa

skrapar

Skrapar / Arrestohet pasi përndiqte dhe ngacmonte 26-vjeçaren

Njoftimi i Policisë Skrapar Nga specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Skrapar u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit O. S., 34...

Skrapari ”braktis” Metën, PS del forcë e parë

Partia Socialiste ka dalë fituese në Skrapar duke marrë 6630 vota. Në KZAZ 68 kanë votuar gjithsej 7057 qytetarë. Partia Demokratike ka mundur të marrë...

E zë masivi i gurëve duke nxjerrë mermer, humb jetën 45-vjeçari në Skrapar

Në ngjarje e rëndë ka ndodhur në Skrapar, pasi një 45-vjeçar ka humbur jetën gjatë punës, pasi u zu nga një masiv gurësh, ndërsa...

Sherr me thika në Skrapar/ Dy të rinjtë nisen me helikopter drejt Tiranës

Dy të rinj kanë mbetur të plagosur pas një konflikti me thika në Skrapar.  Ata janë transportuar me helikopeter drejt Tiranës pasi janë në...

Përfshihet nga flakët një fasoneri në Skrapar

Së fundmi, një fasoneri në qytetin e Skraparit është përfshirë nga flakët. Ende nuk janë bërë të ditura shkaqet e zjarrit. Punonjësit, të alarmuar, janë larguar...

Skrapar/Masakroi komshiun e tij, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Policia ka përcjellë të dhënat zyrtare, lidhur me një krim të rëndë, të ndodhur pasditen e sotme në një fshat në Skrapar. Rreth orës...

“Tërmet” në Bashkinë e Skraparit, shkarkohen 80 punonjës të administratës

Kryebashkiaku i Skraparit Adriatik Mema ka shkarkuar nga puna rreth 80 punonjës të administratës së Bashkisë. Raportohet se shkarkimet nga puna kanë vijuar gjatë...

Zgjedhjet 2019/ Përfundon votimi edhe në 12 bashki të tjera, ja rezultatet

Përfundon votimi edhe në 12 bashki të tjera, duke e çuar kështu në 23 numrin total të bashkive në të cilat procesi i numërimit...

Artan Hoxha i përvishet Metës: Skrapari të la në baltë Shkëlqesi

Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar postimet e sotshme të presidentit Meta, i cili zgjodhi të relaksohej i shoqëruar me zëdhënësin e tij, Tedi Blushi. Në...

Plas sherri në Skrapar, dy persona zihen para një qendre votimi

Para një qendre votimi në Skrapar, është raportuar se ka pasur përplasje. Dy persona janë zënë me njëri-tjetrin jashtë qendrës së votimit numër 3354....

Të fundit

Dy fitore që çojnë në humbje

Nga: Blendi Kajsiu Që fitorja e fushatës Berisha është humbje e madhe për PD-në, kjo tashmë është e qartë edhe për vetë doktorin. Ai e...

Si mund ta ndryshojnë politikën në Evropë zbulimet e “Pandora Papers”

Nga: Chris Raggett “European Council on Foreign Relations” Fshehtësia e financave nuk është më si dikur. Publikimi më 3 tetor i “Pandora Papers”, i rreth 12...

Donald Trump lançon rrjetin e tij social, ja si do të quhet aplikacioni

Pasi u përjashtua nga platformat sociale si Facebook dhe Twitter, Trump ka bërë përpjekje për krijimin e një media sociale rivale. Ish-presidenti amerikan Donald...

Super-operacion i shërbimit sekret, në pranga 15 agjentë të Mossad-it

15 persona janë arrestuar në Turqi, pasi autoritetet i akuzojnë si agjentë të shërbimit sekret izraelit, Mossad. Si rezultat i operacionit të kryer në...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga: Bujar Leskaj Komisioni Europian publikoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...