E premte, 26 Shkurt, 2021
10 C
Tirana

Sherr me thika në Skrapar/ Dy të rinjtë nisen me helikopter drejt Tiranës

Dy të rinj kanë mbetur të plagosur pas një konflikti me thika në Skrapar.  Ata janë transportuar me helikopeter drejt Tiranës pasi janë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Dy të rinjtë e mbetur të plagosur pas konflliktit janë të moshave 23 dhe 25 vjeç, ndërsa identiteti nuk është bërë ende me dije.

Mësohet se për shkak të gjendjes së rëndë, të rinjtë janë nisur me helikopter për në Tiranë, për mjekim më të specializuar.

Ngjarja ka ndodhur te tregu i perjavshëm dhe dy të rinjtë e mbetur të plagosur. Nga ana e policisë ende nuk ka asnjë njoftim zyrtar për ngjarjen e rëndë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bardhi kallëzon Ballën në SPAK: Vartësit e tij kërcënojnë qytetarët për votën

Drejtuesi politik i PD në Elbasan, Gazment Bardhi, ka kallëzuar penalisht në SPAK rivalin e tij në këtë qark, Taulant Ballën. Gjatë intervistës në emisionin...

UNICEF sjell në Kosovë shiringa për vaksinën kundër Covid-19

Shefi i zyrës së UNICEF-it (Fondi i Kombeve të Bashkuara për Fëmijë) në Kosovë, Murat Sahin përmes një postimi në llogarinë e tij në...

Kush do i fitojë zgjedhjet e 25 prillit? Del sondazhi i IPSOS

Top Channel në bashkëpunim me gjigantin botëror të sondazheve, kompaninë IPSOS, publikon të dhënat e sondazhit për zgjedhjet e 25 Prillit në emisionin “Open”...

Studimi i ri: Ja çfarë ndikimi ka mbajtja e maskës në rrahjet e zemrës

Studiuesit në Spitalet Universitare Rainboë Babies & Children (UH Rainbow), botuan të mërkurën të dhënat e një studimit të ri, që tregon se mbajtja...

Çfarë fshihet pas dorëheqjes së Bamir Topit nga FRD? Bardhi zbardh detaje

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, njëherazi drejtues politik në Qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi, komentoi mbrëmjen e sotme largimin e Bamir Topit nga...