Sherr me thika në Skrapar/ Dy të rinjtë nisen me helikopter drejt Tiranës

Dy të rinj kanë mbetur të plagosur pas një konflikti me thika në Skrapar.  Ata janë transportuar me helikopeter drejt Tiranës pasi janë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Dy të rinjtë e mbetur të plagosur pas konflliktit janë të moshave 23 dhe 25 vjeç, ndërsa identiteti nuk është bërë ende me dije.

Mësohet se për shkak të gjendjes së rëndë, të rinjtë janë nisur me helikopter për në Tiranë, për mjekim më të specializuar.

Ngjarja ka ndodhur te tregu i perjavshëm dhe dy të rinjtë e mbetur të plagosur. Nga ana e policisë ende nuk ka asnjë njoftim zyrtar për ngjarjen e rëndë.