E diel, 17 Janar, 2021
-1 C
Tirana

Etiketa

shkëlqen

Mesfushori shqiptar shkëlqen në Greqi, nxjerr ‘jashtë loje’ portierin (Video)

Fatjon Andoni ka qenë protagonist me skuadrën e Atromitos ditën e djeshme, teksa ka shënuar golin e parë të ndeshjes ndaj Smirnis, në sfidën...

Shkëlqen Vllaznia e femrave, futet në grupet e Ligës së Kampioneve

Vllaznia në futboll për femra shkruan historinë duke u bërë skuadra e parë shqiptare që arrin të kualifikohet në grupet e Champions-it. Shkodranet u...

Cristiano Ronaldo baba për herë të pestë/ E dashura e tij shkëlqen nga nuri i shtatzënisë

Futbollisti i famshëm Cristiano Ronaldo së shpejti do të bëhet baba për herë të pestë. Së fundmi ai ka qenë i pranishëm në një...

Georgina Rodriguez shkëlqen në Madrid

Georgina Rodriguez ka qenë e pranishme në Madrid në një mbrëmje bamirësie të organizuar nga “Elle”.  Partnerja e Ronaldos tërhoqi vëmendjen e të pranishmëve në...

FOTO/ Me fustan të zi e dekolte të hapur, Grida Duma shkëlqen në dasmën e së motrës

Është mbajtur mbrëmjen e së shtunës ceremonia martesore e motrës së ish-deputetes së PD Grida Duma. Dasma e organizuar në ambientet e Hotel Rogner...

Dua Lipa shkëlqen me fustanin madhështor në amfAR Gala

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka shkëlqyer sërish me paraqitjen e saj në amfAR Gala, në Kanë, gjatë manifestimit të trendit të fustaneve...

Dua Lipa shkëlqen në Kanë, pozon krah Orlando Bloom

Këngëtarja Dua Lipa ka shkëlqyer në festivalin e Kanës. Ajo mori pjesë në mbrëmjen e së mërkurës në një darkë private, organizuar nga Alejandro...

E mbuluar me Versace, Dua Lipa shkëlqen në Met Gala

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka shkëlqyer dje në tapetin e kuq të Met Gala. Dua ia besoi look-un Versaces, me një veshje mjaft...

Marina Vjollca shkëlqen, “shtanget” Shakohoxha dhe nuk kursen puthjet

Moderatorja e njohur Marina Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo publikon shpesh foto nga përditshmëria. Pak orë më parë moderatorja ka postuar disa...

Po shkëlqen në kampionatin gjerman, Lala rrëfen vështirësitë e Rashicës: E mbajta 1 vit në shtëpi…

Milot Rashica është futbollisti i momentit në elitën e futbollit gjerman. Sulmuesi nga Kosova ka shpërthyer në vitin 2019 ku me fanellën e Werder...

Të fundit

Ylli Ndroqi dhe bashkëshortja e tij infektohen me Covid-19

Presidenti i medias "Ora News", Ylli Ndroqi, dhe bashkëshortja e tij Mimoza janë infektuar nga koronavirusi. Ndroqi bën me dije se ai dhe bashkëshortja...

Rrugë që i merr lumi para se të mbarojnë

Nga: Mentor Kikia Foton e parë e kam marrë në rrjet. Autori thotë se është rruga e Arbërit, në Maqellarë të Dibrës. E ndërtuar buzë...

Letra e Ambasadës Franceze për Ramën, shpërthen Basha

Kryedemokrati Basha ka shigjetuar kryeministrin Edi Rama, pas sulmeve që ky i fundit i ka bërë Bashkimit Evropian rreth procesit të vaksinimit. Basha shprehet se...

Kosova po e bën Vettingun, po ne

Nga: Mentor Kikia Para pak javësh shkruajta një për një hipotezë, apo një “skenar konspirativ”, që kishte të bënte me Vettingun politik në Kosovë. Sot...

Mbi 3 mijë testime, ja sa raste të reja u regjistruan në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë 5 persona. Me gjithë përpjekjet e mjekëve, 5 qytetarë nuk e kanë fituar betejën me COVID19:...