E martë, 30 Nëntor, 2021
7.5 C
Tirana

FOTO/ Me fustan të zi e dekolte të hapur, Grida Duma shkëlqen në dasmën e së motrës

Është mbajtur mbrëmjen e së shtunës ceremonia martesore e motrës së ish-deputetes së PD Grida Duma. Dasma e organizuar në ambientet e Hotel Rogner kurorëzoi dashurinë mes Gevis Duma dhe partnerit të saj Alirionit. Gevis ka studiuar dhe jetuar në SHBA.

Të dy duken mjaft simpatikë ndërsa vlen për t’u theksuar edhe bukuria rrëzëllitëse e ish-deputetes Grida Duma.

Grida Duma ka veshur një fustan të zi që i nxjerr në pah dekoltenë. Flokët e kapura e bëjnë të duken më elegante dhe shijeplotë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foltorja e Kuçovës dhe kuvendi i partisë: numrat, superstruktura e ideologjia

Nga: Genc Pollo 1-NUMRAT E KUÇOVËS E MË GJERË  Javën e kaluar isha i pranishëm në Foltoren e PD-së në Kuçovë; aty kam shërbyer si deputet...

Implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje

FIFA vjen me risi, ku do të implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje. Kjo teknologji të re, do të implementohet në Kupën...

Çfarë dimë për variantin Omicron, që po “gjunjëzon” botën

Varianti Omicron i COVID-19, paraqet një rrezik global "shumë të lartë", tha të hënën Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). Varianti, i klasifikuar zyrtarisht si 'B.1.1.529'...

Dha dorëheqjen javën e kaluar, kryeministrja e Suedisë rikthehet në detyrë

Magdalena Andersson, e cila dha dorëheqjen shtatë orë pasi u zgjodh si kryeministrja e parë femër e Suedisë javën e kaluar, është përzgjedhur sërish...

Ishte duke raportuar LIVE, gazetaren e ngacmojnë duke e prekur nga të pasmet

Një incident ka ndodhur me një gazetare sportive, e cila gjatë raportimit LIVE është ngacmuar nga një person. Por edhe ajo nuk ka qëndruar...