E enjte, 27 Janar, 2022
5.5 C
Tirana

Etiketa

sherri

Çfarë ndodhi pas sherrit në Kuvend?/Braçe flet me Ballën, Salianji në telefon

Salianji e akuzoi Braçen sot në Kuvend, se ka dalë në përgjimet e antimafias italiane që zbuluan biznesmenin Rezart Taçi, në skemën e pastrimit...

Përgjimet e Taçit/Ja dokumenti që futi në sherr Erion Braçen me Ervin Salianjin

Kuvendi u përfshi sot nga debate të forta, pasi deputeti i PD-së, Ervin Salianji akuzoi se ish-zv.kryeministri Erion Braçe rezulton i përfshirë në përgjimet...

Sherri tek “Çajupi”/Një nga mësueset solli 7 persona me armë te dera e shkollës

Një sherr banal mes dy mësueseve në shkollën e mesme "Çajupi" në kryeqytet, ka degjeneruar sot me dhunë fizike ndërmjet familjarëve të tyre. Një...

Zbardhet debati në Kryesinë e PS mes kryeministrit Edi Rama dhe Ditmir Bushatit

Zbardhet debati mes kryeministrit Edi Rama dhe ish-ministrit për Europën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati në mbledhjen me dyer të mbyllura në Kryesinë...

I riu rrahu dhe goditi disa herë me thikë të moshuarin/ Gazetari: Kreu i Policisë në Kavajë të japë dorëheqjen

Gazetari i njohur, Mentor Kikia, ka reaguar ashpër pas publikimit të rastit në Kavajë, ku një i ri rreh një të moshuar në lokal...

‘E lodhshme dhe mosmirënjohëse’/ Noizy flet për largimin e Encës nga ‘OTR’

Reperi i njohur Noizy, së fundmi ka qenë i ftuar në emisonin NIN, ku dhe ka folur për jetën artistike e jo vetëm. Noizy...

Rrahu dhe kërcënoi të dashurën e të fejuarit, ja çfarë ka ndodhur me 30-vjeçaren

30-vjeçarja Margarita Gjoni, e cila u arrestua pasi ka kërcënuar dhe rrahur të dashurën e të fejuarit, është liruar nga burgu. Ajo ka shprehur...

Sherri në Kuvendin e Kosovës, reagon Isa Mustafa

Deputeti i LVV, Gazmend Gjyshnica pretendon se është sulmuar fizikisht në korridoret e Kuvendit të Kosovës nga dy kolegë të LDK. Sipas tij, pas mbledhjes...

Deputetja zbulon prapaskenat e sherrit në Kuvendin e Kosovës

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, ka folur në lidhje me incidentin e shënuar ditën e djeshme në Kuvendin e Kosovës. Përmes një postimi në Facebook,...

Sherri në Kuvend/ Ralf Gjoni zbulon çfarë ndodhi me Halit Valterin

Dje, seanca plenare në Kuvend është shoqëruar me tensione të forta brenda opozitës. Deputeti Halit Valteri është përplasur me Ralf Gjonin. Në këtë situatë të...

Të fundit

Reshje dhe borë, si do të ndryshojnë temperaturat nesër

Vendi ynë për ditën e premte pritet të jetë nën ndikim të masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti do të nisë me kthjellime dhe...

Tr*toli në banesën e Dukës, avokati i autorit të dyshuar nxjerr faktet

34-vjeçari Arlen Hasanaj nuk e ka pranuar akuzën se ka vendosur tritolin në portën e Armand Dukës. Avokati i tij provon përmes pamjeve filmike,...

Retorika antishtet si promovim i vetëgjyqësisë dhe pandëshkueshmërisë

Nga: Preç Zogaj Tek ishte ngulur në oborrin e PD-së në datën tetë janar, Sali Berisha ka parë t’i kalojnë përanash dhe para syve sulmet...

Sot Dinamo-Partizani në “Air Albania”, rrugët që do të bllokohen

Sot pritet me mjaft emocion ndeshja Dinamo-Partizani, që do zhvillohet në orën 16:45 në stadiumin “Air Albania”. Policia e Tiranës ka marrë një plan...

PD depoziton kallëzim penal në SPAK kundër Veliajt

Partia Demokratike ka dorëzuar sot në SPAK një kallëzim ndaj kryetarit të Bashkisë Tiranë Erion Veliaj, dhe zyrtarë të tjerë të Bashkisë Tiranë, për...