E martë, 22 Qershor, 2021
35.5 C
Tirana

Etiketa

Selena Gomez

Selena Gomez tregon lidhjen e saj me dashurinë në këngën e re ‘Boyfriend’

Këngëtarja 27-vjeçare Selena Gomez, me rastin e publikimit të kenges së saj të re, Boyfriend, ka folur në Instagram se kush jane përparësitë e...

Selena Gomez: “Jam bipolare, por nuk kam frikë”

Aktorja dhe kantautorja amerikane 27-vjeçare ishte e ftuar në emisionin e Miley Cyrus 'Bright Minded'në Instagram dhe tha se ka zbuluar se është bipolare...

E sikletshme/ Selena Gomez pranoi se ka urinuar në pantallona gjatë një koncerti

Këngëtarja me famë botërore Selena Gomez ishte e ftuar së fundmi në emisionin radiofonik “KISS FM”, ku i është kërkuar të tregojë tre histori:...

Hyni në shtëpinë 3 milion dollarëshe të Selena Gomez

Kudo në rrjetet sociale po komentohen fotot e shtëpisë 3 milion dollarëshe të Selena Gomez. Siç mund ta shihni edhe nga fotot, arredimi është...

Selena Gomez nuk i flet më shoqes që i dhuroi veshkën për t’i shpëtuar jetën

Dy vite më parë, këngëtarja me famë botërore, Selena Gomez deklaroi se shoqja e fëmijërisë, Francia Raisa, i kishte dhuruar veshkën dhe me këtë...

“Do martohem me aktorin 68-vjeçar”, Selena Gomez ‘tërbon’ fansat

Këngëtarja dhe aktorja Selena Gomez ka marrë pjesë për herë të parë në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Kanë. Gomez ka shkëlqyer me paraqitjen...

Për Selena Gomez po lind një histori dashurie?

Ka mjaftuar një "follow" i aktorit Zac Efron, duke ngritur aludimet se ai dhe Selena Gomez janë çifti i rradhës në show-bizz. Ndoshta ky...

Selena Gomez lë institucionin psikiatrik

Pas një muaji me mjekime, këngëtarja e njëkohësisht aktorja Selena Gomez ka dalë nga institucioni psikiatrik. Sipas TMZ, këngëtarja po i përkushtohet një jete...

Diva e skenës përfundon në psikiatri

U bë një kohë e gjatë që këngëtarja e njëkohësisht aktorja Selena Gomez, ka shfaqur probleme me shëndetin. Madje ajo kohët e fundit po...

Ditë të vështira për Selena Gomez, shtrohet në një institucion psikiatrik

Nuk kanë qënë të paktat rastet, kur Selena Gomez është shtruar në spital, pas trysnisë mediatike dhe jo vetëm. Mediat e huaja shkruajnë se...

Të fundit

Negociatat/ Bullgaria nuk heq dorë nga bllokimi ndaj Maqedonisë së Veriut

Bullgaria nuk ka lëshuar pe as në Këshillin për Punë të Përgjithshme, në këmbënguljen për të bllokuar fillimin e negociatave për Maqedoninë e Veriut. Agjencia...

STARTON #YOUARECREDINS3

Banka Credins lançon për të tretin vit programin #YOUARECREDINS3, një mundësi fantastike për çdo student të sapo diplomuar në degët: Ekonomi, Informatikë, Drejtësi dhe...

10 shprehje nga Zhan Dë La Fonten, që duhet t’i lexojmë të paktën një herë

"E rrallë dashuria e vërtetë, edhe më e rrallë miqësia e vërtetë". "Shpeshherë e ndeshim fatin tonë mu në rrugën që morëm për të shmangur...

Khaby Lame thyen rekordin, Chiara Ferragni s’është më mbretëresha e Instagramit

21-vjeçari Khaby Lame që është bërë shumë i famshëm me videot e tij në TikTok, ka rrëzuar blogeren Chiara Ferragni nga froni.   View this post...

Degradon keq sherri me pushuesit/ Biznesmenia i zë rrugën çiftit me fëmijë

Ju kujtohet rasti i Mihal Kokëdhimës, i cili në gusht të 2019 hipi sipër një makine me turistë spanjollë? Për fat të keq, rastet...