E martë, 23 Shkurt, 2021
11 C
Tirana

E sikletshme/ Selena Gomez pranoi se ka urinuar në pantallona gjatë një koncerti

Këngëtarja me famë botërore Selena Gomez ishte e ftuar së fundmi në emisionin radiofonik “KISS FM”, ku i është kërkuar të tregojë tre histori: një të vërtetë dhe dy gënjeshtra.

Historia e vërtetë dhe tepër e sikletshme kishte të bënte me koncertin e Ed Sheeran, ku këngëtarja s’kishte duruar dot dhe kishte urinuar në pantallona.

“Unë kisha një problem atje poshtë, në atë zonë… Ishte hera e parë që urinova në pantallona. Isha shumë e emocionuar, s’doja të largohesha, kështu që thashë ‘epo mirë, do të vendos një triko përpara’”, rrëfeu Selena.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Vrasja e dyfishtë për drogë në Malësi të Madhe/ Mbyllen hetimet për babë e bir

Pesë muaj nga vrasja e Vilson Çutajt dhe Klemend Pepajt në Malësi të Madhe, Prokuroria e Shkodrës ka mbyllur hetimet duke gjetur vetëm një...

Koronavirusi/ Më shumë të shëruar se të infektuar, por kurba mbetet e lartë

Kurba e koronavirusit vijon të mbetet e lartë, pasi në 24 orët e fundit janë regjistruar 1.021 raste të reja, nga 3.258 testime të...

Pse temperaturat ulen shumë gjatë natës në shkretëtira?

Nëse do të ndërmerrni një udhëtim ditor në shkretëtirën e Saharasë në Afrikën e Veriut, do të duhet të keni me vete më shumë...

Burgosja e Navalny/ BE bie dakord për sanksione të reja kundër Rusisë

Për shkak të veprimit kundër kritikut të Kremlinit Navalny, ministrat e jashtëm të BE kanë rënë dakord për sanksione të reja kundër Rusisë. Përgjegjësit...

Përplasja Rama-Meta/ Pushteti s’është marrëdhënie dashurie por produkt interesi

Kryeministri Edi Rama ka kohë që po përplaset me Presidentin Meta në akuza dhe kundërakuza. Mendoni se kjo po kthehet në një bumerang, duke...