E diel, 22 Maj, 2022
12.5 C
Tirana

Etiketa

Safet Gjici

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Tronditet Kukësi, Skënder Gega jep dorëheqjen

Humbja ndaj Partizanit me rezultatin 4-1 ka rezultuar tejet zhgënjyese për trajnerin Skënder Gega, i cili ka komunikuar dorëheqjen pas sfidës. Lajmi është konfirmuar nga...

Safet Gjici rrit taksat në kohë pandemie, këshilltari: Rroftë partia

Në një kohë kur pandemia e Covid-19 ka goditur rëndë ekonominë shqiptare, kryetari i bashkisë së Kukësit, Safet Gjici nuk ndal rritjen e taksave...

Veton Surroit iu hoq titulli ”Qytetar Nderi”/ Safet Gjici: Kërkoj ndjesë

Kryetari i Bashkisë Kukës, Safet Gjici ka kërkuar ndjesë për heqjen e titullit ''Qytetar Nderi”, të publicistit dhe politikanit kosovar, Veton Surroi. Gjici shprehet se...

‘600 mijë dollarë për blerje nafte’, Gjici çon në SPAK ish-kryetarin e Bashkisë

Bashkia Kukës, që drejtohet nga Safet Gjici, ka kallëzuar në SPAK ish-kryetarin demokrat të Bashkisë Bashkim Shehu. Gjici, me anë të një deklarate për...

Safet Gjici zgjedh trajnerin e ri, prezantohet nesër në “Air Albania Stadium”

Safet Gjici ka zgjedhur trajnerin e ri. Ky i fundit do të prezantohet nesër në orën 11:00 në ambientet e stadiumit “Air Albania”. “Orges Shehi do...

Safet Gjici u bën thirrje kuksianëve: Votoni

Kandidati i PS-së për zgjedhjet vendore, Safet Gjici ka ftuar të gjithë kuksianët që të votojnë sot. Ai ka votuar në një qendër votimi ndërkohë...

Denoncimi: “Safet Gjici po blen vota në Kukës, në aksion për maturantët”

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon publikimin e denoncimeve nga më të ndryshme, kryesisht ndaj mazhorancës. Së fundmi, Berisha ka publikuar mesazhe ku flitet për blerja...

Video e nxjerr zbuluar/ “S’ka lekë në këto zgjedhje”, Safet Gjici ia thotë troç qytetarit

Ish-kryeministri Berisha ka ndarë me qytetarët një video në Facebook, të marrë nga fushata elektorale e Safet Gjicit në rrethin e Kukësit, i cili...

Gjici nuk humb kohë, gjen menjëherë pasuesin e Ndreut pas shkarkimit

Skuadra e Kukësit ka rikthyer Ernest Gjokës në stolin e verilindorëve, pas shkarkimit të Ramadan Ndreu. Ky i fundit u largua pasi skuadra humbi 2-1...

Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...