E enjte, 2 Korrik, 2020
33 C
Tirana

Etiketa

Ronela Hajati

Ronela flet për herë të parë për ndarjen nga Young Zerka

Ronela Hajati dhe Young Zerka dukeshin të dashuruar me njëri-tjetrin, madje shpreheshin se ishin shpirtra binjakë. Por duket se romancës i ka ardhur fundi. Teksa...

Ronela Hajati: “Komentet me hormone kursejini se do ju lërë gruaja me sekonda”

Ronela Hajati është një ndër këngëtaret më të pëlqyera në Shqiperi. Mjaft aktive ne rrjetet sociale , se fundmi ajo ka postuar nje foto ne...

Ronela Hajati: “Faleminderit Zotit që më fali dy prindër të mrekullueshëm”

Këngëtarja e njohur Ronela Hajati së fundmi ka ndarë me ndjekësit në Instagram nje foto me dy tatuazhe që ka në trup me emrat...

Zbulohet arsyeja pse Ronela e Young Zerka e mbanin të fshehtë lidhjen

U munduan për një kohë të gjatë që ta mbanin lidhjen të fshehtë, por tashmë Young Zerka është dorëzuar. Në emisionin "Klanifornia", ai bëri publike...

Ronela Hajati nuk përmbahet më, ja si ia kthen Samantës

Në puntatën e radhës në “Shiko kush luan” priten shumë surpriza, edhe kjo dëshmohet edhe nga videoja që ka postuar Luana Vjollca. Javën e parë,...

Video/ Ronela Hajati rrëzohet nga shkallët dhe të thuash se u tmerrua, është pak

Këngëtarja Ronela Hajati së fundmi ka publikuar një video në llogarinë në Instagram e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj. Ajo...

Young Zerka nuk i ka dhënë fund lidhjes me Ronela Hajatin, ja provat

Pak kohë më parë, në mediat rozë u përfol për një ndarje të mundshme mes këngëtares së njohur Ronela Hajati dhe Young Zerkas. Thashethemet...

Edhe pas ndarjes, Ronela Hajati thotë fjalët e ëmbla për Young Zerka-n

Për herë të parë pas lajmit të ndarjes, këngëtarja Ronela Hajati ka folur gjatë emisionit “Mirage” për Young Zerkën. Sipas miqve të dyshes, arsyeja...

“Këngëtare kot fare!”/Ronela Hajati ia kthen Arian Çanit

Këngëtarja Ronela Hajati është përfshirë në një debat me gazetarin Arian Çani, i cili herë pas here, përpiqet të sulmojë figura publike nga studio...

Pasi u përfol se u nda nga Ronela Hajati, Young Zerka e thotë më në fund

Mbrëmjen e djeshme, Young Zerka ishte i ftuar në “The Voice of Albania”, ku performoi disa nga këngët e tij. I pyetur pas performancave, nëse...

Të fundit

SPAK kërkon sekuestrimin e pasurisë së Emiljano Shullazit

Prokuroria e Posaçme e SPAK i ka dërguar gjykatës dosjen ku kërkon sekuestron e disa prej pasurive të Emiljano Shullazit. Konkretisht disa nga pasuritë që...

Të shtëna me armë në Durrës, dalin detajet e para

Qyteti bredetar i Durrësit është tronditur nga të shtënat me armë zjarri. Burimet paraprake, ende jo zyrtare, bëjnë me dije se të shtënat me armë...

A do të mbahet sivjet Festivali i Këngës në RTSH? Ja çfarë vendimi është marrë

Ndonëse situata në vendin tonë është mjaft e rëndë nga koronavirusi, është marrë vendimi që Festivali i Këngës në RTSH të mbahet. Një ditë...

Çfarë po ndodh në Afrikë? Mbi 350 elefantë ngordhin në mënyrë misterioze

Çfarë realisht po ndodh në Botswana të Afrikës Jugore? Raportohet se mbi 350 elefantë kanë ngordhur në një kohë shumë të shkurtër ndërsa shkaqet mbeten...

Në shkollë apo mësim online? Besa Shahini zbulon çfarë na pret në muajin shtator

Mësimi për shkollat 9-vjeçare dhe ato të mesme do të fillojë në datën 14 shtator. Ministrja e Arsimit, Besa Shahini, në një deklaratë për mediat...