E hënë, 6 Korrik, 2020
23 C
Tirana

Etiketa

ronaldo

“Unë dhe motra jote duhemi”, Graciano: M’u deshën 3 ditë të mblidhja veten

Kohë më parë, balerinit të njohur Graciano Tagani i bën një kamer të fshehtë. Ai nuk e mirëpriti aspak mirë, pasi në thelb të...

As Messi as Cristiano Ronaldo/ Ja kë cilëson Mourinho si lojtarin më të mirë

Trajneri i njohur, Jose Mourinho ka zgjedhur Ronaldon si lojtarin më të mirë në historinë e futbollit. Në një intervistë të dhënë së fundmi, Mourinho...

Neville: Ferguson nuk donte t’i jepte Ronaldos shiritin, tha se do çmendej Rooney

Gary Neville ka qenë për shumë vite kapiten i Manchester United, në periudhën e artë kur kjo skuadër drejtohej nga Alex Ferguson. Por ai...

Pogba tregon ata që kanë influencuar te ai

Paul Pogba është duke kaluar një periudhë relaksuese në këto momente teksa para ndërprerjes së futbollit për shkak të koronavirusit, ishte në hapat e...

Ronaldo mërzitet i izoluar në shtëpinë e tij,shikoni vendin përrallor ku po e kalon tani karantinën

Cristiano Ronaldo ka lënë një super vilë për një tjetër shtëpi, në mënyrë që të ketë më shumë hapësirë. Si shumë të tjerë edhe sulmuesi...

Në Itali përgatiten për duelin Ronaldo-Messi, negociatat mes Interit dhe Messi konfirmohen nga…

Pas fjalëve të Massimo Moratti që afrimi i Leo Messi te Inter nuk është i pamundur, nisën të qarkullojnë lajme për një interesim të...

“Me të në fushë ishte sikur bënim dashuri”,Berbatov tregon partnerin e preferuar

Ish-sulmuesi i Manchester United, Dimitar Berbatov ka habitur me emrin e partnerit të preferuar në fushën e lojës, duke mos zgjedhur Wayne Rooney Cristiano...

Januzaj: Ronaldo ndër më të mirët në botë, por një tjetër është i preferuari im

Në një intervistë të fundit për mediat spanjolle, Adnan Januzaj ka treguar mbi klubin e tij të preferuar si dhe lojtarin më të mirë...

Ëndrra e madhe bëhet realitet, Ronaldo dhe Messi do të luajnë në një skuadër sezonin e ardhshëm

Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi kanë ndarë më dysh botën e sportdashësve të futbollit, por për adhuruesit më të mëdhenj të këtij sporti vjen...

Ka pasur fatin të luajë me të dy, flet Dybala: Me Messin gabova, Ronaldo duket si mburravec, por…

Paulo Dybala është një nga lojtarët që ka pasur fatin të luajë me dy lojtarët më të mirë në botë, siç janë Cristiano Ronaldo...

Të fundit

Aksident i rëndë në Fier, humb jetën një person

Një aksident i rëndë rrugor raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier, ku për pasojë një person ka humbur jetën. Sipas News24, ngjarja...

Tensione në Azi/ Aeroplanmbajtëset e SHBA bëjnë manovra në Detin e Kinës së Jugut

Marina e SHBA njofton se dy aeroplanmbajtëse amerikane po zhvillojnë manovra në Detin e Kinës së Jugut, një hapësirë ujore që është bërë objekt...

Dalin rezultatet preliminare të zgjedhjeve në Kroaci

Ditën e sotme në Kroaci janë mbajtur zgjedhjet parlamentare, ku rezultatet jozyrtare të Komisionit tregojnë se partia HDZ ka fituar 71 vende në Parlament...

Trump: Vaksina e koronavirusit do të dalë para fundvitit

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, deklaron se vaksina ndaj koronavirusit do të jetë gati përpara fundvitit. “Dua të dërgoj falënderimet tona për shkencëtarët dhe studiuesit...

Shpërthyen infektimet, Spanja rikthen kufizimet në zonën turistike

Spanja ka rikthyer kufizimet në rajonin veriperëndimor të Galicias, pas një shpërthimi tjetër të koronavirusit. Mediat spanjolle bëjnë me dije se vetëm ata që shkojnë...