E mërkurë, 27 Tetor, 2021
6.5 C
Tirana

Etiketa

Plagosja

Shkodrani nuk pranoi ndarjen nga studentja, plagosja ndodhi pas një konflikti

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Vlorës mesditën e kësaj të shtune, ku një vajzë 20-vjeçare ka mbetur e plagosur. 20-vjeçarja Kostandina...

Plagosi 5 besimtarë në xhami, flet Rudolf Nikolla para gjykatës

Rudolf Nikolla: “Nëse i paraqisni këtu, i njoh me fytyrë ata që më kanë ndjekur. Më kanë ndjekur dhe përndjekur u bë gati një...

Plagosja në zyrat e PD-së në Kavajë, Rama: Ngjarje ordinere, pa pikë lidhjeje

Kryeministri Edi Rama ka komentuar sërish gjarjen e djeshme në Kavajë, ku sekretari i PD u plagos me armë zjarri. I ftuar në ''Euronews Albania'',...

Plagosja në Kavajë/ Basha akuzon Ramën: Atentat ndaj PD-së, ndëshkojeni me votë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbërritur në qytetin e Kavajës pas plagosjes me armë zjarri të aktivistit të PD, brenda zyrës elektorale. Basha...

Kërcet arma në Tiranë/ Sherr mes 2 ortakëve të një pallati në ndërtim

Detaje të reja janë mësuar nga plagosja me armë zjarri që ndodhi mëngjesin e sotëm në rrugën “Ndre Mjeda” në Tiranë. Një sherr mes...

‘E ndau ai tani’, zbardhen detajet e rënda të plagosjes në Vlorë

Një plagosje me armë ndodhi sot në Vlorë, ku autori thuhej se kishte marrë armën e të atit dhe kishte qëlluar mbi kunatin. Lidhur...

Plagosja në Shkodër, bie në pranga një 36-vjeçar

Policia bën me dije se ka arrestuar një person të dyshuar, lidhur me ngjarjen e djeshme në Shkodër, ku mbeti i plagosur me armë...

Plagosja në Shkodër/ Identifikohet autori, policia po punon për kapjen e tij

Policia ka identifikuar autorin e plagosjes së ndodhur disa minuta më parë në qytetin e Shkodrës dhe është vënë në kërkim të tij. Si pasojë...

Plagoset punonjësi i burgut të Peqinit, policia zbardh ngjarjen

Një punonjës në burgun e Peqinit ka mbetur i plagosur nga një plumb qorr pasditen e sotme, teksa ka qenë në punë. Shtetasi me...

Plagosja në Shkodër, policia arreston të dyshuarin

Policia e Shkodrës ka shoqëruar në rajon, autorin e dyshuar të plagosjes me armë të një 50-vjeçari. Pasditen e sotme, në afërsi të Urës së...

Të fundit

Të gjithë kanë Covid!, po ku shkuan fjalët e Helena Kadaresë!?

Nga: Frrok Çupi Para tre ditësh, Helena Kadare, kur s’ka dalë në publik prej vitesh, doli dhe lëshoi një lutje për rininë. “Ne të rriturit...

Bëri simbolin e shqiponjës dykrenare, Miss Serbia lë garën

Bërja e shqiponjës dy krenare nga Miss Serbia, Valentina Petrovic, ka tërbuar mediat serbe. Bukuroshja ka bërë shqiponjën, teksa ka pozuar me Miss Kosovën...

Zi në Ministrinë e Kulturës, ndërron jetë regjisorja e njohur

Një lajm tragjik ka ardhur sot nga Kosova, ku regjisorja e njohur Burbuqe Berisha, ka ndërruar jetë në ambientet e Ministrisë së Kulturës. Figura...

Një Kastriot i panjohur nga Dalmacia

Nga: Pëllumb Xhufi Emri dhe fama e Gjergj Kastriot Skënderbeut, e kthyen heroin në një referencë historike dhe element identifikimi kombëtar e kulturor për shqiptarët...

“Do shpërndajmë 1050 shtëpi”, Ahmetaj zbulon vendimin e qeverisë

Zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj, ka zbuluar vendimin e qeverisë për Rindërtimin, ku në dy vjetorin e tërmetit do të shpërndahen 1050 shtëpi. Ahmetaj ka hedhur...