E enjte, 28 Janar, 2021
7 C
Tirana

Etiketa

Nikollaq Neranxi

Shpërthen biznesmeni: Në 2013-ën votova Ramën, por ai vendosi taksë komuniste

Biznesmeni i njohur, Nikollaq Neranxi ka hedhur akuza ndaj qeverisë shqiptare, duke u shprehur se ka vendosur një taksë komuniste, duke iu referuar asaj...

Pronat në Himarë/Biznesmeni i ‘kërkon llogari’ ambasadores greke në Tiranë: Cili është roli juaj

Kryetari i Shoqatës për Mbrojtjen e Pronave, Shtëpive, Historisë dhe Kulturës Nikollaq Neranxi i ka bërë një letër të hapur ambasadores greke në Tiranë,...

Plani rregullues i Himarës, Neranxi: Grabitje e hapur e pronave dhe historisë

Biznesmeni Nikollaq Neranxi, njëkohësisht kreu i Shoqatës për Mbrojtjen e Shtëpive, Pronave, Historisë dhe Kulturës Himarë, ka reaguar për mbledhjen e ditës së mërkure...

Nxori çadrën “me qira”, Rama merr ofertën e parë nga biznesmeni i njohur

Kryeministri Rama nxori sot me qira “çadrën e lirisë” pas arritjes së marrëveshjes dhe heqjes së saj nga bulevardi “Dëshmorët e Kombit”. Sigurisht, Rama ironizoi...

Të fundit

Video/ Triumf me “poker”, Berisha nuk i ndal dot sulmet e Juventusit

Juventusi është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, teksa ka mposhtur 4-0, Spalin, ku luan portieri i Kombëtares, Etrit Berisha. Bardhezinjtë e nisën me...

Sondazhi: 53% e vlerësojnë pozitivisht menaxhimin e pandemisë nga qeveria

Sondazhi i ''Report Tv'' dhe institutit italian Piepoli, ka vlerësuar vullnetin e shqiptarëve ndaj qeverisjes së kryeministrit Edi Rama. Të pyetur për menaxhimin e situatës...

Brataj: Vaksina anti-co*id na mbron 28 ditë pasi e kemi marrë

Drejtuesi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka folur në emisionin “Opinion” në lidhje me efektet e vaksinës anti-COVID në vendin tonë. Teksa iu referua rastit...

Balla: Koalicioni me Metën, domosdoshmëri për të rrëzuar Berishën

Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla tha se vrasjet e 21 janarit janë kryer në gjakftohtësi dhe nga dy persona, një prej...

Balla tregon planin B të Berishës për 21 janarin

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, komentoi protestën e 21 janarit të vitit 2011, ku humbën jetën 4 protestues. I ftuar në Real...