E premte, 10 Prill, 2020
5 C
Tirana

Etiketa

Nano

Meta pas dorëheqjes nga posti i kryeministrit: S’mund të isha kukull në duart e Nanos (Video Arkiv)

Ilir Meta një nga figurat e rëndësishme politike në vend ka dhënë një intervistë për emisionin “Opinion” më datë 30 Tetor të vitit 2003. Vota e...

Topi për zgjedhjen e presidentit: Nano nuk i shërben një klime konsensuale (Video Arkiv)

Bamir Topi, një nga figurat kryesore politike në Shqipëri, ka dhënë një intervistë për emisionin “Opinion” më 16 Maj të vitit 2002, kohë kur ishte...

“Shpikje shqiptare”, Nano: Jam i shqetësuar që opozita dogji mandatet

Analisti Mustafa Nano ka komentuar djegien e mandateve të opozitës duke e cilësuar si një shpikje shqiptare. I ftuar në emisionin “Të Paekspozuar”, Nano...

Unë derr? Nazarko shpërthen ndaj Ramës: A s’më ha mu*ë! Ja kam thënë dhe Nanos

S’janë të paktat rastet kur Rama bën ‘për një lek’ gazetarët. Sulmet ndaj mediave janë të njëpasnjëshme, e po kështu ofendimet nuk mungojnë. Por...

Fatos Nano rikthehet në politikë. Çfarë pritet të ndodhë sot?

Partia Socialiste do të mbledhë sot Kongresin, duke i hapur kështu rrugë nisjen e fushatës elektorale për zgjedhjet lokale të 30 qershorit. Sot pritet...

Do të flasë Nano në Kongresin e PS-së? Përgjigjet Spiropali: Ai flet pa folur

Zëdhënësja e qeverisë Elisa Spiropali e ftuar në edicionin e lajmeve në ‘Ora News’ ka folur rreth pjesëmarrjes së Fatos Nanos në Kongresin e...

Ish-ministrja tregon arsyet pse u ftua Fatos Nano në Kongresin e PS

Ish-ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro e ftuar në rubrikën “Opinion” në News24 u pyet për ftesën e Fatos Nanos nga Partia Socialiste, teksa po...

“Pi raki nga mëngjesi deri në darkë”, Nano i kërkon falje Shehit: Ishte goditje poshtë brezit! (video)

Pas përplasjes me ish-deputetin Dashamir Shehi në studion e “Opinion”, analisti Mustafa Nano në një pjesë të debatit i ka kërkuar falje publikisht. Debati mes...

‘Je banda e legenëve të Ramës’/ Nano ‘sherr’ me Shehin: Ke pirë ndonjë gotë?

Analisti Mustafa Nano dhe ish-deputeti Dashamir Shehi të ftuar në studion ‘Opinion’, duke mos u dakordësuar me qëndrimet e tyre politike, kanë shkëmbyer disa...

Nga Nano e Berisha, te Tahiri e Rama – ndërkombëtarët me dy fytyra

Analisti Andi Bushati ka kritikuar eurodeputetët e delegacionit të Parlamentit Evropian, që mbërriti në Tiranë, teksa tregon sjellje të ndryshme të tyre, në situata...

Të fundit

Një 107-vjeçare në Holandë, njeriu më i moshuar që fiton ndaj koronavirusit

Një 107-vjeçare nga Holanda është bërë personi më i vjetër që ka arritur të mposhtë koronavirusin. Cornelia Rias nga Holanda ishte konfirmuar me koronavirus më...

Koronavirusi shënon një tjetër viktimë në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka bërë me dije se një tjetër person ka ndërruar jetë, si pasojë e koronavirusit. Përmes një deklarate për mediat,...

Koronavirusi/ Rama: Kjo situatë mund të zgjasë deri në 3 vite

Kryeministri Edi Rama ka folur në lidhje me mundësinë për lehtësimin e masave shtrënguese, të ndërmarra me synim frenimin e përhapjes së mëtejshme të...

Paketa e ndihmës/ Rama tregon kategoritë që përfitojnë

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se nga java e ardhshme do të prezantohet paketa e zgjeruar e ndihmës. I ftuar në emisionin “Open” në Top...

Shkëlqim Hajdari qetëson fermerët: Asnjë prodhim i juaji nuk do të mbetet stok

Kryeinspektori i Përgjithshëm, Shkëlqim Hajdari ka qetësuar fermerët duke premtuar mbledhjen, magazinimin dhe eksportimin e prodhimeve të tyre. Në një lidhje Skype për emisionin “Alert”...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT