E mërkurë, 27 Maj, 2020
10 C
Tirana

Etiketa

Namik Dokle

Topalli: Me fat që s’jam pjesë e kalbësirës politike. Dokle: S’ka nivel kulturor

Kryesuan Kuvendin në kohë të ndryshme, dhe secili la shenjën e tij në drejtimin e seancave plenare. Jozefina Topalli dhe Namik Dokle, në 100...

Dreka me grupin e parë të PS, Namik Dokle tregon detajet

Me anë të një statusi në Facebook, ish deputeti i PS, Namik Dokle, ka treguar se pse është mbajtur një drekë me kolegët e...

Namik Dokle ironizon Veliajn për daljet në TV

Ish-socialisti Namik Dokle ka ironizuar daljet e shpeshta të kryebashkiakut në televizion. Teksa ka postuar një foto në Facebook, Dokle shkruan se ka mbjellë...

Blushi u hap derën të pakënaqurve nga PD dhe PS. Midis tyre Namik Dokle dhe Arta Dade

Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi nëpërmjet  një video-komunikimi në rrjetin social “Facebook”, ka bërë të ditur se në zgjedhjet e 18 qershorit partia e...

Rama e la jashtë listës, Dokle: Aman të mos ulet hajdut pulash në vendin tim

Edi Rama la jashtë listave të emrave të kandidatëve për deputetë disa figura kryesore të Partisë Socialiste. Një ndër ta ishte edhe Namik Dokle. Ky...

Të fundit

Top Story/ Me 3500 euro, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Në dokumentarin “Trafiku i Arabëve” djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garancinë e parave, sepse ata nuk...

Top Story/ Zbulohet grupi i trafikantëve të arabëve, në zonën e Oxhakut në Tiranë

Dalim për të takuar grupin e parë të trafikantëve. Ata janë të vendosur në një zonë të Tiranës, midis rrugës Kongresi i Manastirit dhe...

“Pazaret” në politikë/ Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem

Rama-Basha-Meta janë takuar kundër Reformës në Drejtësi. Kjo deklaratë ka ardhur nga Myslim Murrizi, ku shtoi se takimi mes palëve solli edhe reagimin e...

Nazarko: Në rastin e një konflikti me PD, LSI shkon tek rrënjët e veta, tek PS

Analisti Shpëtim Nazarko deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News24” se në rastin e ndonjë konflikti të mundshëm mes Partisë Demokratike...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...
WhatsApp KONTAKTO TT