E shtunë, 23 Tetor, 2021
21.5 C
Tirana

Etiketa

Monika

Paloma shpërthen ndaj Monikës: Të lutem na lër të lirë, na je ngjitur! (VIDEO)

Debatet dhe ngacmimet nuk kanë fund në “Big Brother Vip”.  Paloma ka vendosur të provokojë Monikën për pastërtinë. Monika duket se e ka pikë...

“Dua të bëjmë një tjetër fëmijë”, Lorik Cana surprizon me përgjigjen

Bashkëshortja e Lorik Canës kërkon një familje të madhe, por kjo kërkesë duket se nuk është mirëpritur mjaft mirë nga ai. Lorik Cana dhe bashkëshortja...

Lorik Cana, baba për herë të dytë, bashkëshortja publikon foton e ëmbël

Ish-kapiteni i kombëtares Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmin e bukur e ka bërë publikë...

Ambasada e SHBA-së apel të fortë Bashës e Kryemadhit

Protesta e opozitës ka marrë sërish vemendjen e Ambasadës së SHBA-së. Me anë të një komenti në Facebook, citohet se dhuna është e dënueshme...

FOTO/ Monika surprizon Lorik Canën: Zgjohu burri im

Bashkëshortja e Lorik Canës ka surprizuar sot të shoqin, duke i përgatitur mëngjesin. Në një postim në InstaStory, Monika ka publikuar foton, ku shkruan:...

“E kishe menduar veten nuse shqiptare?”/Ja çfarë thotë bashkëshortja e Lorik Canës

Bashkëshortja e ish-kapitenit të kombëtares, Lorik Canës, është aktive në rrjetet sociale. Ajo u ka kthyer përgjigje ndjekësve, ndërsa ka befasuar me përgjigjet. Dhe...

Kreu i Komisionit të Ligjeve-Metës: Lulin e Monikën populli nuk i sheh dot me sy

Pas deklaratave të Ilir Metës për situatën politike në vend ka reaguar edhe kreu i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja, i cili thotë se...

E dekretove Lleshin për Vitore Tushajn, sa ndikoi Monika? Ja si përgjigjet Meta

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, i ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’ ka folur për dekretimin e Sandër Lleshit. Ai ka mohuar...

Tahiri nuk pyet për fjalorin: Luli me Saliun tallnin gurabijen me popullin, se sa mirë kishte gatuar Monika

Tahiri nuk ka kursyer askënd, duke hedhur një sërë akuzash ndaj politikës, ambasadave dhe medias. Në prononcimin për media, ish-ministri i është përgjigjur akuzave...

Kryemadhi nxjerr emrat: Dashnorja e kriminelit, në krye të Prokurimeve Publike

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka shpërthyer në revoltë të hapur, me theks të veçantë ndaj qeverisë. Duke përmendur emra deputetësh, ajo ka nxjerrë...

Të fundit

Pse po nxiton Sali Berisha për të pushtuar PD?

Nga: Alfred Peza I pyetur nga gazetarët në prapaskenën e një emisioni të debatit televiziv para zgjedhjeve të 2005, se shqiptarët duket sikur do ia...

Kina miraton një ligj të ri: Stop mësimit intensiv pas shkollës

Kina ka miratuar një ligj arsimor që synon të zvogëlojë presionin e detyrave të tepërta të shtëpisë dhe mësimit intensiv pas shkollës, thonë mediat...

“Pse gënjen Rama për sekret”? Basha reagon për komisionin “Becchetti”

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, në një konferencë për mediat u ndal tek kërkesa e opozitës për të ngritur tre komisione hetimore. Ai tha...

Studimi/Ja pse është e lehtë fshehja e parave të pista

Një libër i botuar në vitin 2014 e tronditi botën e financave në parajsat fiskale. “Global Shell Games” nxori në pah lehtësinë me të...

Barrierat tek “Pushimi i Shoferëve” në Lushnje, Braçe u del krah banorëve

Mëngjesin e sotëm, banorë të fshatrave në anë të autostradës Lushnje-Fier bllokuan rrugën në shenjë proteste, duke krijuar radhë kilometrike automjetesh. Ata kundërshtuan një...