E enjte, 20 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Kriset marrëdhënia mes Ilirit dhe Monikës (VIDEO)

Ndonëse janë konsideruar si pjesë e një grupi, duket se Iliri ka patur një hatërmbetje me Monikën, pasi kjo e fundit është shfaqur e afërt ne Donaldin kohët e fundit. Tejet i irrituar, Iliri i ka kërkuar ‘llogari’ Monikës.

“Ti ke gjë me mua, apo jo?”, e pyeti Iliri aktoren e cila iu përgjigj: “Sigurisht që më ka ngelur hatri, sepse nuk e konceptoj dot kurrë që ty të rrah krahët dhe këtej bëj gjë tjetër. Sidomos me ty. Ti e ke parë kemi dy muaj këtu. Unë nuk e them dot kurrë atë për ty. Çfarë nuk më pëlqen ta kam thënë”.

Duket se marrëdhënia mes tyre është krisur, e madje Iliri thotë se Monika nuk është pjesë e grupit të tij.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Plas sherri/ Iliri nuk përmbahet ndaj Beniadës: S**** e kam larë vetë unë

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...