E diel, 16 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

“Tani i ka ardhur fundi”/ Monika e mërzitur me ofendimet e Ilirit

Monika dhe Arjola kanë komunikuar së bashku lidhur me thumbimet ofenduese të Ilirit. Gjithçka ka marrë shkas pasi balerini i njohur teksa bisedonte me Tan Bramën ka përmendur një “treshe”. Ai ka sqaruar se ka qenë në mënyrë figurative për të mjelë dhinë, por kjo nuk është pritur aspak mirë nga aktorja e njohur.

“Ti hapi këmbët unë e mjel, e bëjmë treshe”, tha Iliri, që më pas solli dhe reagimin e fortë të aktores, e cila i përmendi dhe gruan.

“Të kapi dhinë e vetë atje (gruan), dhe ta kthejë si të dojë, le të marri dhe Tanin pastaj për ndihmë”, dëgjohet që të thotë aktorja e irrituar.

Mbrëmjen e djeshme, në spektaklin e “Big Brother”, Monika e shfaqi haptazi se ishte e prekur. Menjëherë pas spektaklit, Monika ka biseduar me Arjola Demirin rreth kësaj.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...