E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

“Njerëzit vriten burgjeve me këtë”/ Donaldi përplaset keq me Monikën

Dje Monika Lubonja zbuloi në praninë e gjithë VIP-ave se sherri i saj me Fifin ishte e gjitha një lojë. Aty ka nisur përplasja me aktorin e njohur të humorit, Donald Veshaj.

Debatet nuk kanë të ndalur. Sherri nisi pasi Fifi mbante në duar një shkop. Nga ana tjetër, aktorja e njohur Monika Lubonja kishte gjetur një gozhdë të Donaldit, i cili u shpreh se e përdorte për të gdhendur.

Biseda mes Monikës dhe Donaldit:

Monika: Kjo është më e rëndë se një shkop, njerëzit vriten burgjeve me këtë

Donaldi: Nuk je mirë, nuk ma gjete mua në dorë atë, po më akuzon, kam pasur respekt për ty, te kam mbrojtur se nuk më janë dukur të sakta veprimet e Fifit me ty

Monika: Shkopi qe pjesë e batutës, që të fillonim lojën ne…

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...

Ne përmbytemi rregullisht, e nuk vëmë mend nga asnjë fatkeqësi

Nga: Mentor Kikia Ka ndryshuar klima o budallenj! Duhet të ndryshojmë dhe ne, ndryshe do të ngordhim. Vetëm pas një jave me reshje, vjen paralajmërimi i...