Tuesday, May 17, 2022
12.5 C
Tirana

Etiketa

mësuesja

Pranga mësueses, u dërgonte foto e video intime nxënësve 13 dhe 14-vjeçarë

Një ish-mësuese zëvendësuese 19-vjeçare me Sistemin e Shkollës së Qarkut Cleveland, u arrestua pasi autoritetet thanë se ajo ndau materiale seksuale me disa fëmijë....

Roskovec, si u hoq padrejtësisht nga puna ish-drejtoresha e shkollës

Emisioni “Stop” ishte këtë të enjte në qytetin e Roskovecit, në shkollën 9-vjeçare “Alush Grepcka”, pasi Mimoza Kola, ish-drejtoreshë në këtë shkollë, drejtuar një...

Situata shqetësuese në Shqipëri/ Mësuesja infektohet gjatë provimit të maturës

Koronavirusi po shtohet me ritme të frikshme. Situata në vendin tonë po njeh trend në rritje, e po kështu edhe bilanci i viktimave është...

“Bëra një gabim”/ 20 vite burg për mësuesen që kreu marrëdhënie me 13-vjeçarin (foto)

Një mësuese e cila ka kryer marrëdhënie me një 13 vjeçar, është dënuar me 20 vite burg. 28-vjecarja është zbuluar nga prindërit e të...

“Nuk mund t’u flas nxënësve për Skënderbeun, kur e kanë barkun bosh”

Nxënësit e shkollës “Musine Kokalari” ndihen me fat sepse mund të jenë ndër më të privilegjuarit ndër moshatarët e tyre. Ata kanë një super...

Merr fund kalvari i vuajtjeve, mësuesja gjendet pas 16 ditësh në pyll (FOTO)

Mësuesja e jogës e cila u shpall e humbur para 16 ditëve është gjetur nga një ekip shpëtimi. 35 vjeçarja Amanda Elle u gjend...

Tragjike/ Nxënësit prisnin me padurim festën e Abetares, mësuesja ndërron jetë në gjumë

Një ditë më parë në orët e para të mëngjesit, ka ndërruar jetë për shkaqe akoma të paqarta Lindita Preteni, 24 vjeçe, nga Mitrovica....

Dhunoi e shau me fjalor rruge nxënësit e klasës së katërt, ministrja pezullon mësuesen

Ministrja e Arsimit, Besa Shahini, ka pezulluar nga detyra mësuesen Bedrie Kastrati në shkollën “Bajram Curri” në Kukës, pas pamjeve filmike të denoncuara në...

“Çohu më herët moj kuç*ë! I levrit flokët atje, si me pa…”/Mësuesja shan e dhunon fëmijët (video)

Rastet e dhunës janë gjithmonë prezente në shkollat në vendin tonë. Falë pamjeve filmike është bërë e mundur që të zbardhet me zë e...

Skandali/ Mësuesja përdhunonte nxënësin dhe i fikte cigaret në trup

Skandalet seksuale me të mitur menjëherë marrin vëmendjen e opinionit publik. Skandalet janë akoma më të forta kur janë në marrëdhënie ndërvarësie si ajo...

Të fundit

Vlorë/ Shkrumbohet mjeti në pronësi të një 58-vjeçari

Një automjet tip “Mercedes-Benz” është shkrumbuar plotësisht nga flakët rreth orës 02:35, në lagjen “Hajro Çakërri” në Vlorë. Burimet zyrtare të policisë bëjnë me dije...

Mot me diell, temperatura deri në 31 gradë celsius për sot

Vendi ynë gjatë paradites do të jetë në dominimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese. Por në orët e...

Strategjia detare 2035

NGA GJENERAL PIRO AHMETAJ Shqipëria jonë është e bekuar me mbi 450 km vijë bregdetare, ndërsa hapësira e interesave detare (det i brendshëm dhe territorial)...

Deklaratat për SPAK/ Hajdari: Politika të qëndrojë larg drejtësisë, “peshqit e mëdhenj” janë në rrjetë

Në daljet e fundit për mediat, kryeministri Rama është shprehur se po pret me padurim që SPAK-u të godasë nga të katër anët. Duket...

Plagoset ish kandidati për kreun e PS-së, ngjarja në lokalin e reperit të njohur

Ish-kandidati për kreun e Partisë Socialiste në Durrës, Ardit Kërtusha, është plagosur me armë zjarri mesditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në...