E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

me gratë

Rama me gratë në Fier/ “Çmendet” gazetari: U gëzova që nëna ime ka vdekur

Kryeministri Edi Rama mori pjesë ditën e djeshme në një festë, organizuar nga gratë e qytetit të Fierit. Ai postoi dhe një video në llogarinë...

Ahengu i Ramës në Fier, reagon opozita: Gjysma e së keqes që nuk kërceu gollomesh

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka ironizuar takimin e Ramës me gratë në Fier. Në një koment të shkurtër në Facebook,...

Dako mesazh gruas së Berishës: Zonja Liri mblidhe burrin, të mos merret me gratë e dynjasë

Pas statusit të ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili fliste për një bisedë të gruas së në Vangjush Dakos parukeri, ka reaguar kryebashkiaku i Durrësit. Me...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...