E martë, 21 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

Ahengu i Ramës në Fier, reagon opozita: Gjysma e së keqes që nuk kërceu gollomesh

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka ironizuar takimin e Ramës me gratë në Fier. Në një koment të shkurtër në Facebook, Vasili sulmon Ramën, për të cilin shprehet se kërceu nga halli me gratë, siç kërceu prifti nga belaja.

«Gjysma e së keqes, që nuk kërceu gollomesh siç ia do vërtet zemra», përfundoi Vasili.

Postimi i plotë:

Ky dereziu kryeministri qesh se s’qan dot dhe kercen nga halli me grate ne fier sic kerceu prifti nga belaja.

Gjysma e te keqes,qe nuk kerceu gollomesh sic ja do vertet zemra.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...