E martë, 19 Janar, 2021
-6 C
Tirana

Video shokuese, i sapomartuari shpullë nuses gjatë ceremonisë së dasmës

Me rastin e ditës së grave disa media ndërkombëtare, mes të cilave edhe britanikja “Daily Mail” kanë përzgjedhur një video që rrëfen anën tjetër të medaljes. Videoja shokuese tregon një të ri të sapomartuar që qëllon me shpullë fytyrës nusen e vet.

Videoja, që besohet të jetë realizuar në Azinë Qendrore (ndoshta në Uzbekistan), tregon se si dhëndri me zemërim e qëllon në faqe me forcë nusen e tij, pasi ajo tentoi të bënte humor me tortën e dasmës. Goditja ishte aq e fortë sa gruaja për pak sa nuk rrëzohet, një shfaqje që trondit të pranishmit në ceremoni.

Përktheu TIRANA TODAY

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...