E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

Martial

Merkato/ Juventusi do lojtarin e Junajtidit, vlen 50 milion

Juventusi ka nevojë për një sulmues, pavarësisht se çfarë do të ndodhë me Kristiano Ronaldon, prandaj vëmendja kthehet te flaka e vjetër, tek një...

E tradhtoi kur ishte 8 muaj shtatzënë, Martial i kërkon falje publike të fejuarës

Fillimi i sezonit nuk ishte aspak i qetë për yllin e Manchester United, Anthony Martial. Sulmuesi kishte bërë një veprim mjaft të rëndë, pasi...

Martial largohet nga grumbullimi në SHBA pa pyetur Mourinhon

Manchester United vazhdon fazën përgatitore në Los Angeles, ndërsa francezi Anthony Martial ka lënë grumbullimin. Ishte vetë Jose Mourinho që konfirmoi se sulmuesi ka...

Yjet e Manchesterit tallen me mediat: “50 milionë të shkuara dëm, por Tony Martial shënon përsëri” (Video)

Në dhomat e zhveshjes së Manchester United ditën e djeshme pas fitores 4-1 përballë Newcatle, ka pasur festë. Është Lingard, Lukaku dhe Pogba të...

Manchester Utd-Newcastle/ Tre gola dhe përmbysje në pjesën e parë (Video)

Manchester United-Newcastle kanë zhvilluar një ndeshje fantastike në pjesën e parë ku janë shënuar tre gola dhe është përmbysur rezultati. Kane qenë miqtë që...

Martial mbanë në luftën për titull Manchester United

Pas dy javësh zhgënjim në Premier League, të kuqtë e Manchesterit janë rikthyer tek fitorja dhe në një përballje mjaft të vështirë, atë me...

Të fundit

U përurua në maj, Spitali Memorial i Fierit ka mungesë ilaçesh

Spitali Rajonal Memorial i Fierit hapi dyert për qytetarët në muajin maj të vitit 2021. Tashmë jemi në muajin tetor, dhe një qytetar nga...

Grabitësit në sulm në lagjen e ‘VIP-ave’, tentojnë të djegin dy mjete

Dy ditë më parë, persona të paidentifikuar kanë tentuar të djegin dy mjete të parkuara në rrugën e “Vilave” në fshatin Lundër, në periferi...

Greqi/ Tërmeti “zgjon” Kretën

Një tërmet me intensitet 3.9 të shkallës Rihter ka zgjuar mëngjesin e sotëm Kretën, në Greqi. Sipas Institutit Gjeodinamik grek, tërmeti u regjistrua rreth...

Blerja e energjisë zhvlerëson lekun, euro në nivelin më të lartë nga korriku

Euro është forcuar ndjeshëm sot në tregun e brendshëm valutor, duke reflektuar kërkesën e lartë për valutë për blerjen e energjisë. Sipas kursit zyrtar të...

Të gjithë kanë Covid!, po ku shkuan fjalët e Helena Kadaresë!?

Nga: Frrok Çupi Para tre ditësh, Helena Kadare, kur s’ka dalë në publik prej vitesh, doli dhe lëshoi një lutje për rininë. “Ne të rriturit...