E enjte, 20 Janar, 2022
12.5 C
Tirana

Etiketa

kushëriri

Durrës/ Shoqërohen në polici djali i Saimir Taullaut dhe kushëriri i tij

Djali i Saimir Toullaut, i njohur si rivali i Aldo Bares, Sajmojen Taullau, është arrestuar ditën e sotme shoqëruar në policinë e Durrësit. Mësohet...

Ekzekutimi i ”The Boss” në Vlorë, në automjet ndodhej një person i tretë

Një ngjarje e rëndë tronditi Vlorën mesditën e 10 majit, ku u ekzekutua në një atentat mafioz 40-vjeçari Bledar Birçaj. Drejt automjetit tip ''BMW X5''...

64 gola në 37 ndeshje/ Kushëriri i Erling Haland po i “çmend” të gjithë (Video)

Kushëriri i sulmuesit të Dortmundit, Erling Haaland, Albert Tjaland është gjithashtu një makineri golash, duke bërë të mendosh se në gjenet e familjes së...

I theu dhëmbët kushëririt, lirohet Vladimir Gjuta

Vladimir Gjuta i cili akuzohej se kishte rrahur me çekiç kushëririn e tij, duke i thyer dhëmbët, është liruar nga paraburgimi. Kujtojmë se arrestimi i...

Ndërron jetë sulltani i Omanit, ja kush pritet të vijë në pushtet

Ka ndërruar jetë ditën e sotme sulltani i Omanit, Qaboos bin Said al Said. Al Said, i cili ishte lideri politik me pushtetin më të...

I vodhën 20 mln lekë kushëririt, pranga 25-vjeçarit. Procedohen edhe 2 të mitur

Një 25-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë, pasi akuzohet se ka grabitur 2 milionë lekë të reja në banesën e kushëririt të tij...

Shqiptari kap gruan duke e tradhtuar me kushëririn e tij/ Vendosi të mos ndahej, por…

Mediat italiane raportojnë se një shqiptar i cili jeton në Brescia të Italisë ka zbuluar tradhtinë e bashkëshortes me kushëririn e tij. Pasi shqiptari mësoi...

Tre persona humbin jetën në Klos, konflikt për shkak të pronës

Tre persona kanë humbur jetën këtë të martë në fshatin Xibër të Klosit, pas një konflikti për çështje pronësie. Autori i këtij krimi, pasi ka...

Arrestohet kushëriri i Ministres së Arsimit, kërkohej nga FBI-ja

Kushëriri i Ministres së Arsimit, Besa Shahini, ka rënë në prangat e policisë. Policia e Kosovës ka arrestuar biznesmenin Imer Shahini, i cili është...

“Të pres jashtë”/ Kushëriri i Eto’o më keq se Kepa, shan dhe kërcënon trajnerin (Video)

Debati i madh mes portierit Kepa dhe trajnerit Sarri të Chelseas në finalen kundër Manchester City në Carabao Cup mori vëmendjen e të gjithë...

Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...