E hënë, 13 Korrik, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

kthehet

Presidenca konfirmon anulimin e vizitës në SHBA, Thaçi kthehet nesër në Kosovë

Presidenca e Kosovës bën me dije se presidenti, Hashim Thaçi, do të kthehet në Kosovë ditën e nesërme. Përmes një deklarate për mediat, Presidenca konfirmon...

Zhdukja e mistershme e kapitenit, prokuroria i kthen jahtin pronarit turk

Jahti “Atik Bey” i biznesmenit turk që u gjet i braktisur në fillim të shtatorit 12 milje larg bregdetit të Shëngjinit, i është kthyer...

Shmangu një tragjedi, emigranti kthehet në ‘hero’ pasi i shpëtoi jetën 2-vjeçares (Video)

Një adoleshent algjerian është kthyer në hero pasi arriti të shmangë një tragjedi. 17-vjeçari Feud Zabaat punon si emigrant në Stamboll, por dita e...

Dalin pamjet e aksidentit me 3 viktima, të rinjtë kishin dalë për të festuar ditëlindjen

Zbulohen detaje të reja lidhur me aksidentin tragjik të ndodhur mbrëmë në rrugën Kavajë-Rrogozhinë, që u mori jetën 3 personave. Mësohet se shoferi i automjetit...

Juventus në ankth, ja kur pritet të kthehet Ronaldo në fushë

Cristiano Ronaldo u detyrua të lëri që në pjesën e parë ndeshjen mes Portugalisë dhe Serbisë pas një dëmtimi që pësoi në pulpë. Menjëherë...

Ndërpritet kampionati nëse policia nuk kthehet në stadium? Ja si përgjigjet Duka

Ka reaguar për herë të parë pas dhunës në Kamëz presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka. Ai ka insistuar të rikthehet policia...

Skandal, shkolla kthehet në lokal ku bëhen ceremonitë mortore e dasmat

Në Shkollën e Mesme të Bashkuar, në Gjergjovinë të Gramshit, shkurtohen orët e mësimit sa herë ka ceremoni mortore ose dasma në fshat. Drekat...

Video/Nxehet Fevziu, i kthehet Ramës: Mos ma ngri zërin mua

Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama është i ftuar në “Opinion”, ku është vënë përballë një përmbledhje të kërkesave, ankesave dhe komenteve që studentët...

Kaos në Athinë, përleshja mes ultrasve për pak kthehet në tragjedi (Video)

Ajo që ndodhi mbrëmjen e sotme në kryeqytetin grek, Athinë, mund të kishte një bilanc tragjik nëse forcat e policisë nuk do të kishin...

Gol me shije lamtumire, Interit në janar i kthehet edhe një yll (Video)

Ylli i Gabigol ka realizuar golin e tij të 18-të në kampionatin brazilian me skuadrën e Santos. Kjo ka qenë ndeshja e fundit e...

Të fundit

Vuçiç: Gjendja lidhur me Kosovën, pothuajse e pashpresë

Ditën e sotme, kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti zhvilloi një video-konferencë me Presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiç. Ky i fundit sapo ka reaguar lidhur me...

“Hyj në këtë punë!” Në përgjimet e reja të Zaev përmenden 6 milion euro

Një audio-përgjim i ri në kohëzgjatje prej 12 sekondash është publikuar në internet, në kanalin e YouTube të quajtur “Zoki Zhvatësi”. Në xhirimin e shkurtër...

Shpërthim në një anije ushtarake amerikane

Në bordin e një anije ushtarake në bazën detare amerikane në San Diego, ka pasur një shpërthim. Për pasojë disa marinarë kanë mbetur të plagosur. “CNN”...

Chelsea ofron 100 milion euro për yllin e Atletico Madrid

Chelsea pagoi 80 milion euro tek Athletic Bilbao verën e vitit 2018 dhe siguroi shërbimet e Kepa Arrizabalaga. Spanjolli u bë portieri më i shtrenjtë...

Gjendet një trup i pajetë në Berat

Së fundmi është gjetur trupi i pajetë i një 74-vjeçari në lagjen Çlirim të Beratit. “Balkanweb” raporton se viktima ndodhej në katin e dytë të...