E hënë, 24 Janar, 2022
-0.5 C
Tirana

Etiketa

koncert

Tragjike/Tetë persona humbën jetën gjatë performancës së Travis Scott

Të paktën tetë persona kanë vdekur, dhe shumë të tjerë u plagosën, pasi një turmë u mblodh përpara ndërsa reperi Travis Scott ishte në...

“Serbët doni ju? Mbajini ku*vat!”/ Gaz lotsjellës në koncertin e Goran Bregoviç

Koncerti aq shumë i përfolur i Goran Bregoviç në Korçë, ku për shkak të pjesëmarrjes së tij pati një anulim në masë të këngëtarëve...

Vetëm pak orë para koncertit, Artiola Toska humb personin e dashur

Këngëtarja e muzikës popullore Artiola Toska vetëm pak orë para koncertit që u mbajt në kuadër të 100-vjetorit të shpalljes së Tiranës kryeqytet, ka...

Maluma do vijë në Tiranë, zbuloni kur do mbahet koncerti

Këngëtari me famë botërore, Maluma, do të mbajë një koncert madhështor në Tiranë. Me siguri jeni të gjithë kuriozë të dini se kur do të...

Koncert në natën e ndërrimit të viteve në sheshin “Skënderbej”

Në sheshin “Skënderbej” pritet të organizohet një koncert në natën e ndërrimit të viteve. Mes tingujve të muzikës, argëtimit dhe dritave, Bashkia e Tiranës organizon...

Sherr masiv në koncertin e Robert Berishës

Mbrëmjen e kaluar raportohet se ka ndodhur një sherr masiv në lokalin ku performonte këngëtari Robert Berisha. Sipas mediave kosovare një person ka mbetur i...

Ingrit Gjoni flet për sherrin e madh me Çiljeta Xhilagën

Ingrit Gjoni e ka thënë shpesh në intervista të shumta se me Çiljeta Xhilagën janë shoqe të ngushta. Këngëtaret kanë një miqësi 20-vjeçare. E...

E sikletshme/ Selena Gomez pranoi se ka urinuar në pantallona gjatë një koncerti

Këngëtarja me famë botërore Selena Gomez ishte e ftuar së fundmi në emisionin radiofonik “KISS FM”, ku i është kërkuar të tregojë tre histori:...

Robert Berisha koncert në Gjermani: Të ndihmojmë motrat dhe vëllezërit shqiptarë

Tragjedia që preku vendin ka prekur të gjithë shqiptarët. Ku të gjithë janë duke u munduar të ndihmojnë të prekurit nga tërmeti i 26...

Zbuloni sa paguhen këngëtarët shqiptarë për një koncert

Ish-menaxheri i disa prej këngëtarëve më të njohur, Drini Zatriqi, ka zbuluar shifrat marramendëse që fitojnë këngëtarët shqiptarë. Ai ka treguar se një artist mesatarisht...

Të fundit

Sulm ajror në burgun e Jemenit, të paktën 70 të vrarë

Të paktën 70 njerëz u vranë në një sulm ajror në një burg, dhe të paktën tre fëmijë vdiqën në një bombardim të veçantë,...

Shtetet e Bashkuara pezullojnë 44 fluturime të linjave ajrore kineze

Qeveria e Shteteve të Bashkuara njoftoi të premten pezullimin e 44 fluturimeve ajrore të katër kompanive kineze nga Shtetet e Bashkuara drejt Kinës. Pezullimi...

Caktohet data për zgjedhjet në FSHF

FSHF u ka dhënë fund dilemave, pasi është caktuar data e zgjedhjeve për president. Federata Shqiptare e Futbollit, i ka dhënë fund dyshimeve rreth...

Kosova sërish vend i rrezikut të lartë për Gjermaninë

Varianti Omikron ka shtuar ndjeshëm shifrat e infektimeve në Kosovë. Nga dita e dielë (23.01; 00:00) Kosova futet sërish në listën e vendeve të...

Armët vdekjeprurëse amerikane mbërrijnë në Ukrainë

Rreth 90 ton "ndihma vdekjeprurëse" nga SHBA-ja kanë mbërritur në Ukrainë, mes tensioneve për grumbullimin e trupave ruse në kufi. Kjo ishte dërgesa e...