E shtunë, 21 Maj, 2022
25.5 C
Tirana

Etiketa

kenga

Plas sherri/”Ti je me 4 klasë shkollë”, këngëtari nxjerr shukun me para (VIDEO)

Debatit të nxehur të dy artistëve të njohur, Mandi Nishtullës e Silva Gunbardhit në seancën e ndërmjetësimit ”Shihemi në Gjyq”, i shtohen edhe akuzat...

Leonora Jakupi nuk flet me Nora Istrefin: Duhet të më kërkojë falje

Mbrëmjen e djeshme, e ftuar në “Shiko kush luan”, këngëtarja Leonora Jakupi u pyet mbi një personazh të njohur shqiptar me të cilin nuk...

Ndodhet në arrati, por nuk ndalet. Ja çfarë paralajmëron Stresi (VIDEO)

Stresi ndodhet në arrati, pasi është shpallur në kërkim nga policia pas protestave për Klodian Rashën. Për t’i shpëtuar policisë, reperi ka patur destinacione të...

“Turp i botës të flasin këngëtarët për lekë”, Ermal Fejzullahu nuk përmbahet ndaj kolegëve

Këngëtari Ermal Fejzullahu i ka thumbuar kolegët e tij, duke thënë është turp që këngëtarët të ankohen se nuk kanë pasur të ardhura gjatë...

PD: Kënga e Tiranës për 100-vjetor është e vjedhur

Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa përmes një videoje të publikuar në rrjetin social Facebook, ka akuzuar kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj...

Video/ Loredana tregon arsyen e ndarjes nga Mozzik

Pak kohë më parë mediat rozë nxituan të shkruanin se sherret mes Mozzik dhe Loredanës nisën pasi këngëtares i bllokuan llogaritë bankare. Me veprimet e...

Stresi i jep fund përfundimisht marrëdhënies me Keisin

Vetëm një muaj pasi Stresi u lirua nga burgu, me partneren e tij nisën problemet. Ata nuk ndiqeshin më në Instagram, dhe Keisi u...

Harrojini emisionet dhe këngët, Luana Vjollca tashmë edhe aktore (foto)

Moderatorja Luana Vjollca nuk ka ndërmend të ndalet, dhe së fundmi nëpërmjet një pyetësori ka pyetur ndjekësit e saj se çfarë projekti mendojnë se...

“S’kam ndërmend të marr kredi për të blerë klikimet”, Flaka Krelani e thotë troç

Sot duket se është kthyer në trend që këngëtarët të blejnë klikimet. Fama i ka vënë në lëvizje, por kanë edhe nga ata të...

“Nëse do kishte bërë nëna nja 3 si Erion Veliaj”/ Deklarata e Eneda Tarifës bëhet virale

Me çeljen e fushatës të Partisë Socialiste, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, kishte të ftuar special tre artistë të njohur, Eneda Tarifën,...

Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...