E mërkurë, 27 Janar, 2021
2 C
Tirana

Ndodhet në arrati, por nuk ndalet. Ja çfarë paralajmëron Stresi (VIDEO)

Stresi ndodhet në arrati, pasi është shpallur në kërkim nga policia pas protestave për Klodian Rashën.

Për t’i shpëtuar policisë, reperi ka patur destinacione të ndryshme, por këtë herë ai njofton ndjekësit e tij se projekti i tij më i ri është konkretizuar.

Ai ka ndarë me ndjekësit në Instagram, projektin më të ri në muzikë. Stresi shkruan se kënga del të premten në orën 20:00 dhe titullohet “Gang shit”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STRESI (@stresi)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...