E premte, 3 Dhjetor, 2021
13.5 C
Tirana

“S’kam ndërmend të marr kredi për të blerë klikimet”, Flaka Krelani e thotë troç

Sot duket se është kthyer në trend që këngëtarët të blejnë klikimet. Fama i ka vënë në lëvizje, por kanë edhe nga ata të cilët nuk e vrasin mëndjen në këtë drejtim.

I referohemi këngëtares Flaka Krelani, e cila ka thënë me shaka se ajo nuk ka ndërmend që të hyjë në kredi, vetëm për të siguruar klikimet, pasi për të nuk përbëjnë shumë rëndësi.

Për Flakën, me mjaft vlerë do të ishin ata pak persona të cilët vlerësojnë projektet e saj, dhe jo ti siguronte klikimet me lekë.

Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në emisionin ‘#gjesi’ ku ka rrëfyer diçka më shumë për projektet e reja dhe jetën private.

“Edhe nëse veç 10 vetave ju pëlqej, unë jam e lumtur, sepse e di që ata 10 janë real. Unë tani në kredi nuk mundem të hyj për të blerë klikime”, është shprehur ndër të tjera këngëtarja, duke nënkuptuar kështu që të shumtë janë artistët që i blejnë sot klikimet.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...