E premte, 22 Tetor, 2021
14.5 C
Tirana

Etiketa

ish-deputetit

Krimet e Rënda i sekuestrojnë pasurinë 40 mln euro ish-deputetit të PS-së

Sekuestrohet pasuria e ish-deputetit socialist Arben Ndoka. Me urdhër të prokurorisë së krimeve të rënda janë sekuestruar një sipërfaqe prej 300 mijë m2 tokë...

Goditja ndaj djalit të ish-deputetit, Berisha: Ja pse Rama i ‘urren’ fierakët

Protesta e opozitës që filloi para Kryeministrisë, për të marshuar më pas para Kuvendit dhe që u mbyll si gjithmonë te selia e PD-së...

PD zbulon identitetin e policit që goditi djalin e ish-deputetit të Fierit (Video)

Zëdhënësja e PD-së, Ina Zhupa ka denoncuar efektivin e policisë, i cili sipas saj ishte i veshur civil dhe dhunoi Bruno Baçin. PD ka...

PD publikon videon: Momenti kur polici civil godet djalin e ish-deputetit

Janë publikuar të tjera pamje nga arrestimi i djalit të deputetit Luan Baçi. Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa, në një postim në facebook,...

Arrestohet ‘nofka’ e ish-deputetit Armando Prenga

Zbulohet identiteti i një prej bosëve shqiptarë të kapur me 1 ton kokainë në Spanjë edhe 1. 55 mln euro cash. Ai është Arjan...

Martohet nipi i ish-deputetit, tundet vendi nga eskorta me makina luksoze

Një dhëndër i ri ka rënë në sy ditën e sotme me “batalionin” e makinave luksoze të markave më të shtrenjta dhe luksoze teksa...

Atentat me armë zjarri në Lezhë, ekzekutohet vëllai i ish-deputetit socialist

Vëllai i ish-deputetit Arben Ndoka është ekzekutuar me armë zjarri në orët e para të mëngjesit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Nënë Tereza”, rreth...

Të fundit

Dy fitore që çojnë në humbje

Nga: Blendi Kajsiu Që fitorja e fushatës Berisha është humbje e madhe për PD-në, kjo tashmë është e qartë edhe për vetë doktorin. Ai e...

Si mund ta ndryshojnë politikën në Evropë zbulimet e “Pandora Papers”

Nga: Chris Raggett “European Council on Foreign Relations” Fshehtësia e financave nuk është më si dikur. Publikimi më 3 tetor i “Pandora Papers”, i rreth 12...

Donald Trump lançon rrjetin e tij social, ja si do të quhet aplikacioni

Pasi u përjashtua nga platformat sociale si Facebook dhe Twitter, Trump ka bërë përpjekje për krijimin e një media sociale rivale. Ish-presidenti amerikan Donald...

Super-operacion i shërbimit sekret, në pranga 15 agjentë të Mossad-it

15 persona janë arrestuar në Turqi, pasi autoritetet i akuzojnë si agjentë të shërbimit sekret izraelit, Mossad. Si rezultat i operacionit të kryer në...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga: Bujar Leskaj Komisioni Europian publikoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...