E diel, 29 Mars, 2020
8 C
Tirana

Etiketa

informacion

Informacion i rëndësishëm për shqiptarët që ndodhen në Bullgari

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme përmes një postimi në Facebook, ka shpërndarë një informacion të rëndësishëm që lidhet me shqiptarët të cilët...

“Ky është afati i shërimit nga koronavirusi”, Rama publikon videon

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në Facebook, e cila tregon më shumë detaje rreth prekshmërisë, vdekshmërisë dhe shërueshmërisë prej koronavirusit. Sipas statistikave të...

Padia ndaj Bushatit/ PD kërkon informacion mbi fazën ku ndodhen hetimet

Partia Demokratike i ka kërkuar sot Prokurorisë informacion për fazën e hetimeve për çështjen e deputetit të PS-së, Ervin Bushati. PD e ka ngritur padinë...

“Nuk kam pasur informacion për pasojat”, Meta flet për momentin e lëkundjes

Presidenti Ilir Meta është shprehur se nuk ka pasur asnjë informacion zyrtar për pasojat e tërmetit të 26 nëntorit. I ftuar në “Syri Tv”, Meta...

Rasti Hajdarmetaj/ PD letër qeverisë për informacion

Partia Demokratike i ka kërkuar kryeministrit Edi Rama dhe ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj informacion në lidhje me godinën ku humbi jetën kryekomisari Bajram...

Lista me 10 personat më të kërkuar, FBI 100 mijë $ shpërblim për këdo që ka informacion

Lista e 10 personave më të kërkuar të FBI-së ndryshon vazhdimisht, ndërkohë raportohet se gjatë muajve të fundit zyra ka shtuar edhe dy emra...

Del video/ Shikoni si u ndalua furgoni me drogë në Qafë Thanë, ja kush janë të arrestuarit

Kapja e furgonit me kanabis ka çuar në arrestimin e 8 personave, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim, të dyshuar si pjesë e një...

Thaçi gati të vizitojë Preshevën, kryeministrja serbe: S’kemi informacion

Kryeministrja serbe, Ana Brnabiç, ka deklaruar sot se në qeverinë e Serbisë nuk ka ardhur asnjë paralajmërim për vizitën e shpejtë të presidentit të...

Konfliktet/Greqia jep informacion: Me Shqipërinë i vëmë kapakun në Prill

Ndërsa në Shqipëri ka një mungese të theksuar informacioni mbi negociatat që janë zhvilluar në nivel politik mes Bushatit dhe Kotzias, për të ashtuquajturat...

Vjedhja e makinës në Korçë, 200 mijë lekë për këdo që ka informacion

Drejtoria Vendore e Policisë Korçë, në vijim të hetimeve lidhur me zbardhjen e ngjarjes që ndodhi të shtunën, ku nga persona ende të paidentifikuar...

Të fundit

COVID-19, i shndërron qelizat e pacientit në “fabrika të viruseve”

Sipas ekspertëve kur COVID-19 sulmon, ai e kthen qelizën e pacientit në një "fabrikë virusesh". Ai e nis me sipërfaqen e qelizës, ku virusi...

Sa do jetë vdekshmëria nga COVID-19 në Shqipëri? Përgjigjet mjeku Sulçebe

Mjeku Imunolog Genc Sulçebe pohon se vdekshmëria e COVID-19 në Shqipëri do të jetë pothuajse e njëjtë me atë të një gripi të zakonshëm. Sipas...

Nuk e kishim kuptuar deri më tani, por celulari ka një efekt shumë negativ

Celularët kanë një efekt tej mase negativ! Për shkak të përdorimit të celularit për orë të tëra, pothuajse gjysma e të rinjve të moshës 18-24...

Mbi 2 mijë viktima në Francë, Macron hedh idenë e një borxhi të përbashkët

Në Francë numri i viktimave nga koronavirusi i ka kaluar 2 mijë. Nga të dhënat e 24 orëve të fundit rezulton se kanë humbur jetën...

Nuk bën më pjesë në planet e Simeones,Roma gati të përfitojë

Kampionati është ndalur për shkak të emergjencës së Coronavirus, por zërat e merkatos kanë kohe që kanë filluar. Aq shumë sa që Mundo Deportivo...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT