E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

hajdute

Vjedhje spektakolare, grabitësit boshatisin dyqanin brenda 90 sekondave (Video)

Një grup personash grabitën një dyqan telefonash në një kohë rekord, për më pak se 2 minuta. Ngjarja ka ndododhur në Moschato të Greqisë...

Tallën policinë italiane, pranga dy hajdutëve shqiptarëve

Dy shtetas shqiptarë kanë rënë në pranga mbrëmë, pasi janë përpjekur të vjedhur dy apartamente. Ngjarja ka ndodhur në Via della Mendola, në shtetin...

“Mashtruese dhe hajdute”, Klodi i ‘Big Brother’ sulmon Arbanën: Erdhi, më kërkoi…

Armiqësitë e vjetra duket se vazhdojnë. Përkundër viteve që kanë kaluar, Klodit të ‘Big Brother 3’ nuk i ka dalë akoma inati me Arbana...

Video/Berisha flet për vrasje në zyra: Jeni bërë fytyrë katran!

Update/Ish-kryeministri Sali Berisha i ka bërë thirrje qeverisë Rama, që të mos votojnë Pr/Ligjin, i cili lejon shembjen e Teatrit Kombëtar.   Me tone të...

Basha: Nuk na duhen dy hajdutë dhe zuzarë si Thaçi dhe Meta

Një ditë më parë kryeministri Edi Ramës deklaroi se Shqipërisë dhe Kosovës i duhet një president i përbashkët. Kryedemokratrit Lulzim Basha nuk i ka...

Dokumentet/Ish-spiunë, të dënuar dhe hajdutë në krye të Vettingut

Këshilli i Lartë i Prokurorisë dhe Këshilli i Lartë Gjyqësor pritet të mbushen me spiunë të ish-Sigurimit të Shtetit, të dënuar, militantë partiakë, dhe...

10 qytete të populluara që janë të rrezikshme për turistët

Midis vendeve më të populluara nga turistët duhet të theksohet se ka edhe vende shumë të rrezikshme. Ja disa fakte të habitshme për disa...

VIDEO/ Publikohen pamjet e grabitjes së një restoranti në Llogara

Pre e grabitjes ka rënë një restorant në Llogara, ku dy persona të maskuar dhe të armatosur kanë realizuar skemën e tyre për të...

Vijnë të pushojnë, grabiten turistët kosovarë në Vlorë

Pre e grabitjeve të verës kanë rënë dy pushues nga Kosova, në Vlorë dhe Dhërmi. Burime nga policia bëjnë me dije se dy pushuesve...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...