E premte, 24 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

“Mashtruese dhe hajdute”, Klodi i ‘Big Brother’ sulmon Arbanën: Erdhi, më kërkoi…

Armiqësitë e vjetra duket se vazhdojnë. Përkundër viteve që kanë kaluar, Klodit të ‘Big Brother 3’ nuk i ka dalë akoma inati me Arbana Osmanin, prezantuesen historike të reality-sho më të ndjekur në vend.

Klodi ka lënë një koment në faqen e Top Channel duke e konsideruar Arbanën ‘mashtruese dhe hajdute’.

Nuk dihet saktë nga buron kjo intolerancë për prezantuesen teksa kujtojmë se në vitin 2012 Arbana kishte deklaruar se Klodi është personi më antipatik për të ndër edicionet e Big-ut.

Nuk kishte munguar një koment therës as nga ish-konkurrenti i cili u bë i njohur për faktin se për të parën herë në ekran, pranoi orientimin e tij homoseksual.

‘Kjo vajzë [Arbana] është mësuar t’i shfrytëzojë njerëzit. Erdhi, më kërkoi sapo dola nga Bigu në Top Albania Radio dhe për tre muaj nuk më pagoi’ – pati deklaruar Çelaj, shkruan Prive.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...

Yuri Kim i shkon në zyrë Bashës. Cilat janë porositë e radhës?

Kryedemokrati Basha do të takojë sot në orën 16:00, ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim. Pas vendimit për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha...

La hotelin luksoz, Lionel Messi paguan shumën e majme për vilën

Ylli argjentinas Lionel Messi, ka arritur që të gjejë një shtëpi në Paris. Sipas asaj që raporton “RMC Sports”, Messi deri tani ka jetuar...

“Mbretëria” e Kozakut, si kërcënim për një gjeneratë

Nga: Mentor Kikia Njëri që u quajtka Kozak, qenka shpallur mbreti i Instagramit dhe Tik-Tokut. Por një tjetër që u quajtka Fabio, mesa duket pretendent...

“Mbreti i Instagramit” në sherr me “mbretin e burgut”, “lufta” për famë

Rrjetet sociale janë kthyer në “ushqimin” e përditshëm të rinisë. Aty mund të gjesh video argëtuese, edukuese, por në të shumtën e rasteve rinia...