E shtunë, 30 Maj, 2020
19 C
Tirana

Etiketa

erdhi

“Si ju bindi Shqipëria?”, Flet trajneri i kombëtares: Edi Rama më telefonoi dhe erdhi…

Nën drejtimin e Christian Panucci atmosfera në kombëtare nuk ishte aspak pozitive, rezultatet nuk po vini dhe autoriteti prej “diktatori” i teknikut italian ndikoi...

‘Më duhen 200 mijë euro!’, Hoxha: Si u mbyll dosja menjëherë pasi Meta erdhi në pushtet

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka shpjeguar në emisionin "Repolitix" në Report Tv, përgjimet në dosjen 978 kundër Kastriot Ismailajt, në të cilat ka dalë...

“Pandëshkueshmërisë së Ramës i erdhi fundi”, Basha: Dita po afron

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pak orë pas mbylljes së protestës e cila filloi te Kryeministria dhe u mbyll te Parlamenti ka reaguar...

Vuçiç i prerë: Kosova është kundër, dialogut i erdhi fundi

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç gjatë takimit me ministrin e Jashtëm të Spanjës, Josep Borel lëshoi disa deklarata të forta në lidhje me Kosovën....

“Mashtruese dhe hajdute”, Klodi i ‘Big Brother’ sulmon Arbanën: Erdhi, më kërkoi…

Armiqësitë e vjetra duket se vazhdojnë. Përkundër viteve që kanë kaluar, Klodit të ‘Big Brother 3’ nuk i ka dalë akoma inati me Arbana...

“Doni apo nuk doni zgjedhjet lokale do mbahen”, Balla ironizon: Lulit i erdhi ora e supës

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla i ftuar në emisionin “Kjo Javë” në News 24 i dha një mesazh kryedemokratit Lulzim...

Flet Spalletti: Ishte e dhimbshme, Icardi nuk erdhi në Vjenë sepse…

Konferenca e sotme e Luciano Spallettit pritej me kërshëri të madhe. Ndeshja e nesërme ndaj Rapidit të Vjenës kaloi në plan të dytë, pasi...

Erdhi dhjetori, ja parashikimi i motit për javën e parë të muajit

Mbetemi në ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme me origjinë verilindore duke ndikuar mot të kthjellët dhe të ftohtë në të gjithë vendin. Pjesa e...

Forma e dobët e Hysajt, në Itali e ‘shajnë’ për vendin nga erdhi

Javët e fundit për mbrojtësin e kombëtares shqiptare, Elseid Hysajn, tek Napoli, kanë qenë më të këqijat në karrierën e tij. Megjithatë, për çdo...

Historia e dhimbshme e Wanda Narës: Erdhi të takonte fëmijët, por ndërroi jetë

“Ka akoma edhe 3 vite kontratë, është shumë i lumtur këtu dhe ka një të tashme shumë të rëndësishme këtu tek Interi. Është kapiteni...

Të fundit

Lëvizja e mjeteve edhe të dielën, Policia e Shtetit jep njoftimin e fundit

Policia e Shtetit, pas deklarata kontradiktore nëse do të lejohen të lëvizin mjetet të dielën apo jo, duket se ka marrë vendimin final. Pas konfuzionit...

“Asnjë lëshim”, përfaqësuesi i opozitës jep sinjalet para mbledhjes së Këshillit Politik

Teksa pritet që për pak orë të mblidhet Këshilli Politik për Reformën Zgjedhore, përfaqësuesi i LSI në këtë tryezë, Petrit Vasili, ka dhënë mesazhe...

Pjesë e organizatës kriminale, kapet 29-vjeçari me rrezikshmëri të lartë

Nga ana e policisë është kapur një 29-vjeçar, me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Shtetasi me inicialet V. Gj., 29 vjeç, banues në Spathar, Vau...

E diela me apo pa makina? Policia e Shtetit dhe Rama japin versione të ndryshme

Kryeministri Rama dhe Policia e Shtetit kanë një përplasje lidhur me vendimet që kanë ndërmarrë, referuar masave ndaj pandemisë. Policia bie ndesh me atë çfarë...

“Brenda 5 qershorit i hedhim në llogari”/ Rama jep njoftimin e rëndësishëm

Kryeministri Rama ka bërë me dije se pas 5 qershorit, punonjësve do t’u hidhen në llogari pagat e luftës edhe për ata që nuk...
WhatsApp KONTAKTO TT