E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

gruas

Hodhi në erë avionin me pasagjerë, për paratë e siguracionit të jetës të gruas së tij

Më 9 shtator 1949, avioni i linjës “Pacific Airlines Flight 108”, u ngrit nga porti i Kebekut në Kanada. Destinacioni ishte Seven Islands, një...

Rrëfimi tronditës i gruas: Të lutem mos më vrit të shoh edhe njëherë djalin

Sot në emisionin “Me Zemër të Hapur” në News 24 është rrëfyer nëna e tre fëmijëve, e cila aktualisht thotë se i rrezikohet jeta....

“Nesër KQZ shqyrton kërkesën e gruas së Kujtim Gjuzit për divorc”

I njohur si “njeriu i memeve”, Genc Sejko godet sërish. Ai ka ironizuar vendimin e sotëm të KQZ-së, e cila nuk pranoi vendimin e...

Shqiptari bën gjestin e madh, gjeti 400 mijë dollarë dhe ia ktheu gruas që e kishte ofenduar

Armando Markaj, një djalë nga Shqipëria i cili jeton në Amerikë, u shndërrua në personazhin e mediave amerikane për një gjest të pazakontë. Ai...

Deklarata e tifozit të Tottenham pushton rrjetin: Ja kam thënë gruas, zemër… (Video)

Tifozët e Tottenham janë duke jetuar një ëndërr, pasi për herë të parë në histori, klubi i tyre është kualifikuar në një finale Champions...

Vdekja e gruas pas lindjes, familjarët protestojnë sërish sot

Familjarët dhe të afërmit e Rexhina Dobrovës, 25-vjeçares që vdiq pas lindjes së fëmijës, do të mbajnë sot një tjetër protestë para godinës së...

Që 7 vjeçe në kampin e Tepelenës, rrëfimi i dhimbshëm i gruas: Ju tregoj tmerret aty brenda

Rrëfimet e një gruaje për një jetë të mundimshme: Unë kam hyrë 7 vjeçe në kampet e internimit e kam dalë 20 vjeçe…. kam...

E fundit/ Hiqeshin si juristë, pranga gruas dhe të riut. Si merrnin para në këmbim të…

Policia ka finalizuar operacionin “Juristët e rremë” duke vënë në pranga dy persona. Ata prezantoheshin si juristë të një institucioni të rëndësishëm kushtetues shqiptar...

Vrau 7-vjeçarin shqiptar sapo doli nga shkolla, zbardhen mesazhet e gruas zvicerane

Një i mitur shqiptar me origjinë nga Kosova, është qëlluar për vdekje me thikë në Zvicër. Ngjarja ka ndodhur të enjten në Bazel, teksa...

“Thuaji gruas tënde të mos flasë më për mua”, Perisiç sqarohet me Icardin

Për të mos larguar vë mendjen e skuadrës për angazhimet e rëndësishme të këtyre javëve dhe për t’i rikthyer pak qetësi ambientit, Stiven Zhang,...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...