E mërkurë, 15 Korrik, 2020
26 C
Tirana

Etiketa

Goditja

Chelsea nuk ndalet në merkato, gati goditja e radhës

Klubi i Chelsea dëshiron të bëjë një tjetër goditje të madhe në merkato. Dëshira më e madhe e trajnerit Frank Lampard është që të marrë...

Sot goditja e dytë e OFL/ Ç’kanë në dorë efektivët, në listë 250 subjekte

Sot është dita e dytë që do të dalin në terren OFL (Operacioni Forca e Ligjit). Ditën e sotme pritet që të ketë një tjetër...

Goditja e katër e Real Madrid kushton 48 milionë euro, e konfirmon Deschamps

Real Madrid do të bëjë shumë shpejt zyrtare transferimin e katërt në këtë merkato vere. Skuadra ‘galaktike’ pas Eder Militao-s, Jovic dhe Hazard, ka...

Goditja 100 milionëshe e Zidane në merkat do të jetë në Serie A, ja për kë bëhet fjalë

Me kthimin në Madrid të Zinedine Zidane pritet që në verë të ketë një merkato të nxehtë për Realin, pasi duket se ky ka...

Ardian Ismajli, goditja më fortë e Christian Panuccit

Sa shumë zhurmë dhe jehonë për afrimin e Ardian Ismajlit te Shqipëria, deri diku e kuptueshme, por edhe e tepruar njëkohësisht. Mbrojtësi i Hajdukut të...

Marotta i futet punës tek Interi, goditja e parë një bardhezi

Tashmë ai është zyrtarisht një ish-juventin dhe shumë shpejt pritet që tu bashkohet rivalëe të Interit. Bëhet fjalë për Guiseppe Marottan, njeriun që ka...

Goditja e laboratorit, Rama ka dy fjalë për operacionin në Has

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas operacionit antidrogë të zhvilluar nga autoritetet policore këtë të premte në Has. Atje u zbulua një laborator i...

Goditja fatale ndaj basteve, vendimi i Ramës është i qartë

Qeveria do të paraqesë së shpejti në Parlament projekt-ligjin për mbylljen e lojërave të fatit. Kryeministri Edi Rama tashmë e ka bërë të qartë. Qeveria...

Goditja e “shekullit”, zbulohet dita kur Ronaldo i bashkohet Juventusit

Numri 7 tek Juventusi është i rezervuar, duke pritur të ngjitet në shpatullat e një kampioni të madh si Cristiano Ronaldo. Kjo do të...

Video+Emrat/I jepet goditja fatale bandës mafioze, pjesë e saj edhe shqiptarë

Në sajë të operacionit të koduar “Labirinti”, policia në Leçe të Italisë, ka mundur të vërë në pranga 39 persona, mes tyre edhe shqiptarë. Mbi...

Të fundit

Kupa e Shqipërisë, Tirana kualifikohet në finale

Tirana është në finalen e Kupës së Shqipërisë. Bardheblutë kanbë mposhtur Bylisin me rezultatin 2-0, falë golave të Muçit dhe Hoxhallarit. Bardheblutë kanë përmbysur kështu...

Thoshte se pandemia është budallallëk, 37-vjeçari humb jetën 4 ditë pasi ishte infektuar

Ndërsa bota është e gjunjëzuar nga koronavirusi, ka nga ata që janë skeptikë nëse është i vërtetë ky virus. Shumë qytetarë ende nuk binden...

Nuk ua mban xhepi të bleni maskat? Ja si ti krijoni në shtëpi pa asnjë kosto

Nëse nuk u amban xhepi për të blerë maska, shumë lehtë mund ti krijoni në kushte shtëpie. Ministria e Shëndetësisë ka shpërndarë disa udhëzime,...

Infektohet drejtoresha e ISHSH-së, shtrohet tek Sanatoriumi

Drejtoresha e Inspektoratit Shtetëror Shëndetësor, Vjollca Braho është shtruar në spitalin e Sanatoriumit, ndërsa rezulton e infektuar me koronavirus. Brahos i kanë nisur simptomat...

Kanye West tërhiqet nga gara për president të SHBA (FOTO)

Kanye West thuhet se ka braktisur garën presidenciale, më pak se dy javë pasi njoftoi synimin e tij për Shtëpinë e Bardhë. Reperi i...