E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

goditi

Goditi arbitrin/ Komisioni i Disiplinës merr vendimin për lojtarin e Mirditës

Komisioni i Disiplinës ka njoftuar vendimet e fundit në lidhje me javën që lamë pas në kampionatin shqiptar. Vëmendja më e madhe ishte në Cërrik,...

Goditi arbitrin, përjashtohet futbollisti shqiptar

Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit ka përjashtuar përgjithmonë nga çdo aktivitet futbollistik lojtarin e KF Ada, Valter Perndrecaj, pasi goditi arbitrin...

Goditi policin se i vuri gjobë për parkimin, ja sa vite burg rrezikon 50-vjeçari

Një 50-vjeçar është arrestuar ditën e sotme, pasi kundërshtoi dhe goditi një punonjës të Policisë Rrugore. Sipas policisë, autori e ka qëlluar efektivin pasi ky...

Video/Përplasi përtokë trajnerin kundërshtar, vjen ndëshkimi i rëndë për Abraham

Kapiteni i Eintracht Frankfurt, David Abraham ka marrë një dënim të rëndë pas goditjes në shpatull që i dha trajnerit të Freiburg. Federata Gjermane e...

VIDEO/ Kaos në Bundesligën gjermane, kapiteni hedh përtokë trajnerin kundërshtar

Një incident i rëndë është regjistruar në Bundesligën gjermane, në ndeshjen midis Eintracht Frankfurt dhe Freiburg. Në momentet e fundit të ndeshjes kapiteni i Eintracht,...

E goditi i vëllai me shat në kokë, 60-vjeçari në gjendje kritike për jetën

Një plagosje me një vegël pune (shat) raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Kërkovë të Vlorës, ku një 55-vjeçar, pas një...

Del fotoja/ Kush është mjekja që u godit sot në Lezhë (Emri)

Mjekja që u sulmua ditën e sotme nga një 65-vjeçar është Jorida Petrushaj. Sipas policisë, mjekja u godit mëngjesin e sotëm në urgjencën e spitalit...

Goditi 120 herë me thikë të riun, “Toni Montana” shqiptar shpallet fajtor për 5 vrasje

Shqiptari Mane Driza, i cili përdorte si pseudonim atë të Toni Montanës të luajtur nga Al Pacino, është shpallur fajtor nga Gjykata e Lartë...

PD zbulon identitetin e policit që goditi djalin e ish-deputetit të Fierit (Video)

Zëdhënësja e PD-së, Ina Zhupa ka denoncuar efektivin e policisë, i cili sipas saj ishte i veshur civil dhe dhunoi Bruno Baçin. PD ka...

“Me gurë në kokë, dikush e mbërtheu për ta mbrojtur dhe e goditi me grusht në pabesi”

Nga Përparim Kabo/ Po po me gurë në kokë kundër një gjyqtari në fund të një takimi futbolli…atje në një qoshe të fushës ata...

Të fundit

Helmimi në Krujë/ PD: Artur Bushi të dorëhiqet

Helmimi i banorëve të Krujës nga uji i pijshëm, është ngritur si shqetësim gjatë seancës së sotme plenare nga kreu i grupit parlamentar i...

Krujë/ 700 të helmuar në Krujë, fekale dhe urinë bagëtish në ujin e pijshëm

Ka shkuar në mbi 700 numri i qytetarëve të helmuar në Krujë, të cilët kanë kërkuar ndihmë mjekësore. Situata vijon të mbetet kritike, ndërsa...

Debate në Kuvend/Rushaj: Të diskutojmë për Krujën, Balla: Jo debate kafenesh

Helmimi i qytetarëve në Krujë është kthyer në një "mollë sherri" mes kreut të grupit parlamentar të PD-së, Alfred Rushaj dhe kreut të grupit...

Naftëtarët e Ballshit mblidhen para uzinës: Të opozitës vinë vetëm për votat

Naftëtarët e Ballshit janë mbledhur paraditen e sotme para uzinës në një tubim, pasi ende nuk ka një vendim se çfarë do të bëhet...

Pse askush në PD nuk po gëzon për “kandidaturën” e Sali Berishës?

Nga: Mero Baze Sali Berisha shpalli për herë të tretë kandidaturën e tij për të qenë në krye të Partisë Demokratike. Herën e parë më...