E enjte, 2 Korrik, 2020
33 C
Tirana

Etiketa

gjunjëzohet

Spanja “gjunjëzohet” para koronavirusit, qindra viktima brenda 24 orëve

Spanja është “gjunjëzuar” para koronavirusit. Autoritetet përkatëse kanë njoftuar se brenda 24 orëve janë shënuar 849 viktima. Kështu, numri total i viktimave në vendin iberik ka...

Kina “gjunjëzohet” para koronavirusit, i kërkon ndihmë Bashkimit Evropian

Kina së fundmi është “gjunjëzuar” përpara koronavirusit. Presidenti i Këshillit të Kinës, Li Keqiang thuhet se i ka kërkuar Bashkimit Europian që ta ndihmojë urgjentisht...

Gjyqtari Besim Trezhnjeva gjunjëzohet para drejtësisë, KPA lë në fuqi vendimin e KPK-së

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka lënë në fuqi vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për shkarkimin e gjyqtarit të gjykatës së Durrësit,...

Dje e shante, sot i lëpihet. Rama gjunjëzohet para Trump

Kryeministri Edi Rama, sot ndjehet shumë krenar për takimin me presidentin e SHBA-ve, Donald Trump, por të gjithë e kujtojnë mirë se deri dje...

“Kemi humbur çdo gjë, është fatkeqësi biblike”, Greqia gjunjëzohet nga moti i keq (Video + Foto)

Disa qytete në Greqi, përfshirë dhe Athinën mëngjesin e djeshëm janë prekur nga moti i keq, ku si pasojë u shënuan 15 viktima dhe...

Të fundit

“Policia mban të fshehtë ngjarjen në Elbasan”, Berisha: Ja çfarë po ndodh me bandat

Nuk janë të paktat rastet, ku Berisha raporton se policia fsheh ngjarje kriminale. Qytetari digjital e njofton ish-kryeministrin Berisha, se bandat në Elbasan ushtrojnë terror...

749 të arrestuar, finalizohet operacioni i madh në Britani

Agjencia Kombëtare e Krimit (NCA) në Britani bëri me dije se një sistem i fshehtë komunikimi i përdorur nga kriminelët për të tregtuar drogë...

Të shtëna në ajër pas një konflikti të çastit, policia në kërkim të autorit

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pasditen e sotme në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 13, teksa pranë një...

Gjysmëfinalja e Kupës së Shqipërisë, formacionet zyrtare të Bylis-Tirana

Sot në orën 17:45, starton gjysmëfinalja e parë e Kupës së Shqipërisë mes Bylisit dhe Tiranës, që do të luhet në Ballsh. Dy trajnerët, Dovedan...

SPAK kërkon sekuestrimin e pasurisë së Emiljano Shullazit

Prokuroria e Posaçme e SPAK i ka dërguar gjykatës dosjen ku kërkon sekuestron e disa prej pasurive të Emiljano Shullazit. Konkretisht disa nga pasuritë që...