E mërkurë, 28 Tetor, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

gjendja shendetesore

“Michael Schumacher është duke luftuar”, flet miku i vjetër i tij pas vizitës ‘sekrete’

Ish-kreu i skuadrës së Formula 1, Ferrari, Jean Todt, ka dhënë disa detaje lidhur me gjendjen e pilotit legjendar, Michael Schumacher. 74-vjeçari tha se Schumacher...

Prej nëntë ditësh në izolim, këshilltari tregon për gjendjen shëndetësore të Hotit

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ndodhet në izolim prej 9 ditësh tashmë, që kur rezultoi pozitiv me koronavirus. Lidhur me gjendjen e tij shëndetësore, ka...

“Kam marrë trajtim mjekësor”, deputeti flet pas infektimit me koronavirus

Deputeti i PS-së, Eljo Hysko, ka reaguar pas lajmit se ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Përmes një postimi në Facebook, Hysko tregon se aktualisht ndodhet...

Rezultoi pozitiv/ Gjoni tregon se çfarë i ka shkaktuar koronavirusi

Deputeti i opozitës parlamentare, Ralf Gjoni, ka folur mbi gjendjen e tij shëndetësore, pasi rezultoi pozitiv me koronavirus. Në një intervistë për rubrikën “Opinion” në...

U konfirmua pozitiv javën e kaluar, si shfaqet gjendja shëndetësore e Isa Mustafës

Zyrtarja e marrëdhënieve me publikun në LDK, Gentiana Azemi, shprehet se gjendja e Isa Mustafës është shumë e mirë. “Gjendja e kryetarit Mustafa është shumë...

“E di gjendjen e tij”, Trump zbulon çfarë po ndodh me Kim Jong-un

Presidenti amerikan Donald Trump, tha të hënën se ai ka informacion rreth udhëheqësit të Koresë së Veriut, Kim Jong Un dhe se shpreson se...

U fut dje në karantinë, si paraqitet gjendja shëndetësore e Merkel

Ditën e djeshme jehoi në të gjitha mediat e huaja lajmi se kancelarja gjermane, Angela Merkel ishte vënë në karantinë. Ajo u vetëizolua në...

Atentati/ Tre të plagosurit ende në spital, si paraqitet gjendja e tyre

Burime për “Balkan Web” tregojnë si paraqitet gjendja shëndetësore e tre të plagosurve nga atentati i pak ditëve më parë te mbikalimi i Shkozetit. Prokurori...

Të fundit

Kodi Zgjedhor nesër në Kuvend, Meta: Ka ende kohë për reflektim

Presidenti i Republikës, Ilir Meta falenderoi Kryetarin e Komisionit të Jashtëm në Parlamentin Europian, David McAllister, për angazhimin e tij për zgjedhje të lira...

Mungesë dramatike infermierësh në Gjermani

Mjekët reanimatorë paralajmërojnë për mungesën e 3500 deri në 4000 infermierëve për të përballuar pacientët me Covid-19 në spitalet gjermane. Në spitalet gjermane janë shtuar...

Kush e shkroi Biblën?

Përgjatë shekujve, miliarda njerëz e kanë lexuar Biblën. Studiuesit e kanë kaluar gjithë jetën e tyre duke e studiuar atë, ndërsa rabinët, pastorët dhe...

Topalli i shpall ‘luftë politikës së vjetër’: Vendi nuk ka alternativë

Partia ‘Lëvizja për Ndryshim’ e kryesuar nga ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli është forca më e re politike që do garojë në zgjedhjet parlamentare të 25...

Mcallister: Ndryshimet e njëanshme, jo produktive për çeljen e negociatave

Kryetari i Komisionit të Jashtëm të Parlamentit Europian, David Mcallister është politikani i rradhës i faktorit ndërkombëtar, që reagon lidhur me ndryshime në Kodin...