E mërkurë, 20 Janar, 2021
3 C
Tirana

Etiketa

Gazmend Bardhi

PD: S’ka ndryshime në qeveri, por riciklim të të korruptuarve

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, thotë se kryeministri Rama po riciklon të korruptuarit, pasi është i lodhur dhe pa ide. Këtu i referohet...

“Kjo është një tjetër provë”, PD reagon për Komisionin e Venecias

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, ka bërë një koment pas publikimit të raportit të Komisionit të Venecias për Gjykatën Kushtetuese. Ai shprehet...

“E turpshme propaganda e qeverisë”, PD- Manastirliut: QSUT, vatra më e madhe e infeksionit

PD-ja akuzon qeverinë, se e ka keqmenaxhuar situatën e COVID-19 në Shqipëri, dhe tregues për këtë është QSUT-ja si vatra më e madhe e...

“Po gënjen sërish”, PD publikon videon e Ramës

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka publikuar një video me deklaratat e kryeministrit, duke shprehur shqetësimin se jemi mes vendeve me riskun...

Bardhi kritikon anti- KÇK: Karriera politike e Edi Ramës lidhet me krimin

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazmend Bardhi ka kritikuar përsëri paketën “anti-KÇK”, e cila u miratua pak ditë më parë nga Qeveria. Përmes një...

Artan Hoxha nxjerr pamjet ekskluzive të kryebashkiakut duke pirë mall

Gazetari investigativ Artan Hoxha, më herët ka deklaruar se disponon një video për një kryetar Bashkie, i cili është filmuar duke pirë kokainë. Pritet...

PD zbulon emrin: Shumë shpejt lirohet një tjetër “kokë” e krimit, pyesni Ramën

Pas reagimit të ministres së Drejtësisë, Etilda Gjoni e cila kërkoi pezullimin e gjyqtares që liroi nga burgu Indrit Doklen, menjëherë ka reaguar Partia...

Marrëveshja për ‘Zgjedhoren’: Bardhi: Rama t’i hapë rrugë zgjedhjeve të lira

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka reaguar pas arritjes së konsensusit mes palëve. Në një reagim në rrjetet sociale, Bardhi shkruan...

“Integriteti i SPAK-ut”, dyshimet e PD-së për Arben Krajën dhe Altin Dumanin

Në një dalje publike për mediat, Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka vënë në dyshim integritetin e SPAK-ut. Megjithatë, dyshimet ai...

PD ia kthen Cakajt: OSBE/ODIHR nuk specifikon zgjedhje demokratike

Pas deklaratës së ministrit në detyrë të Punëve të Jashtme, Gent Cakaj, vjen reagimi i parë nga PD. Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend...

Të fundit

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...